Reetan Long Sequins Ballroom Latin Latin Scirt Pray Party Dance Scirt Mase Dancing Scirt Costume Costume For Women and Girls

Reetan Long Sequins Ballroom Latin Latin Scirt Pray Party Dance Scirt Mase Dancing Scirt Costume Costume For Women and Girls

DEN 490.56

Новак

Достапно за нарачка

100% полиестер. Увезени. Висат да се исушат. Здолништето за танцување е изработено од висок квалитет на шифон и уникатен дизајн. Достапно по многу боја за ваш избор. Нема загриженост за бледнее по фиксирање на бојата. Sequins Swing Ballroom Dance Scirt е еластичен дизајн на половината. Погодно е да се прилагоди. Бесплатна големина за жени и девојчиња. Тоа ќе биде совршена ставка за вас и ќе ве натера да добиете повеќе комплимент. Партиско здолниште е стил на латино здолниште со уникатен дизајн, но е лесен и удобен за носење. Одличен волумен за да се совпадне со некој симпатичен костум или може да се носи сам како здолниште. Здолништето за танцување на Ноќта на вештерките е одлично за сценски перформанси, часови за балет, маратони од 4 K Dash Run, Ноќта на вештерките, костумот за косплеј, облеката, матурската шминка и друга специјална пригода. Костумот за модни здолништа вреди да се очекуваат. Со цел да ги задржите светлите бои на тутусот, препорачаното миење на рацете во ладна вода и да висат суво, без белило, без железо. Не се двоумете се да ми кажете кога имате проблеми. Почитувани пријатели! Добредојдовте во продавницата на Ретан! Главно сме специјализирани во додатоци за модни накит, каде што можете да купите фантастични и мачни предмети. Ние продаваме здолниште на колкот на стомакот за жени и девојчиња или мажи. Еве што можете да го најдете она што го сакате, можете да го добиете она што го сакате. Предметите што ги купувате можат да ве натераат да добиете повеќе комплименти. За производите 1. Имаме разни видови на здолниште на стомакот, вклучително и здолниште од затегнување, црно здолниште за стомакот, сребро здолниште, здолништа за здолништа. Имате многу опции за оваа ставка. 2. Сите нашата шамија на колкот се навистина убави со уникатни дизајни, а тоа е она што го прави толку посебен и убав да додаде сјај на природната убавина на една жена. 3. Еквентно здолниште од раб е во индивидуални чисти пластични кеси. 4. На сликите се прикажани вистинските артикли без никаква посебна обработка. Но, бојата и осветленоста може да се разликуваат малку за разликата во објектите за снимање, екраните на компјутерски приказ или други фактори. 5. Ве молиме изговор 1-2 см грешки заради рачно изработена ставка. За враќање на поврат ако сакате да вратите, чувајте ја ознаката и производот нов (нов). Два услови што не можете да ги вратите се наведени како што следуваат : 1. Производството се користи или оштетува. 2. Ознаката на овој производ е оштетена. За советите 1. Никогаш не дозволувајте вашето здолниште на стомакот да стапи во контакт со груби хемикалии, масла, ниту парфеми за спреј директно на нив. Ова ќе предизвика здолништето на колкот на колкот да избледи, обезбојува, па дури и целосно да ги уништи. 2. Чувајте го здолништето на раб, завиткан од пот, бања, пливање за да го задржите траен сјај. Ајде, момци! Не двоумете се да ја додадете во вашата количка. Се надевам дека имате убаво време за купување!.

Избор на клиент

Huimingda балетски танц шифон здолниште за жени асиметричен туту warp здолниште перформанс танцувачка облека Новак
Danzcue возрасни фламенко танцувачки здолниште Новак
Danzcue возрасни фламенко танцувачки здолниште

100% полиестер Увезени Затворање на вратоврска Висококвалитетно, добро изработено полиестерски фламенк�

DEN 2.00
Earent Belly Dance Chip Здолниште со градник Top Sequins Tassel колк со колкот Rave Party Costume за жени Новак
Earent Belly Dance Chip Здолниште со градник Top Sequins Tassel колк со колкот Rave Party Costume за жени

Дизајнот на колкот за танцување на колкот за стомакот, е едноставен и секси, добро изработен, погоден за

DEN 0.33
Nicute Dance Tutu Scirtвезди starsвезди слоевито балетско кратко здолниште Еластично подуено здолниште за празнење Новак
Nicute Dance Tutu Scirtвезди starsвезди слоевито балетско кратко здолниште Еластично подуено здолниште за празнење

Се надеваме дека носителите можат да одржат позитивно расположение и да уживаат во среќен, убав и квали�

DEN 218.56
Орев долг романтичен балет Туту рамен рамо омбре бои балетски носии танцуваат туту жени танцувачка облека Новак
Cismark Elegant Ballloom Latin Dance Party долго замавнувано здолниште за жени Новак
Cismark Elegant Ballloom Latin Dance Party долго замавнувано здолниште за жени

65% памук, 35% полиестер Еластично затворање Издржлив квалитет Направен од ткаенина и секвенција на кожат

DEN 3.33