Котко Базен Стапчиња Сет од 2 Билијард Љубовници Канадски Јавор Билијард Знак Колекции За Почетници/Аматерски Играчи Млади Мажи Подарок Идеи Модел: Г01223

Котко Базен Стапчиња Сет од 2 Билијард Љубовници Канадски Јавор Билијард Знак Колекции За Почетници/Аматерски Играчи Млади Мажи

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Квалитет на материјалот : клубот изработен од висококвалитетно јаворово дрво силна стабилност; кожен зафат удобно чувство на рака и анти-сплит. Спецификација : должина 147см/58ин; кожен врв 12,75 мм; тежина 18-21оз; дел за Столб : склоп што се одвојува 1/2 дел не е лесен за свиткување лесен за носење. Со кожен врв од 12,75 мм можете да ја удрите топката со знак со доверба знаејќи дека ќе произведувате моќен конзистентен удар секој пат. Без разлика дали сте почетник или љубители на билијард, овој знак ќе биде вашиот начин да се држите кој и да е вашиот противник. Пакет : Сет од 2 базен знаци. Малку искривување може да предизвика за време на транспортот ве молиме обидете се да ги исправите рачно и да ги чувате вертикално. Секое прашање за квалитет ве молиме слободно контактирајте. Име на производ : билијард куематеријал : маплполе дел : 1/2 должина : 147см/58влакно : 12,75 ммвежина : 18-21озгрип дијаметар : 32,5 ммпогоден за топки : девет топкиприменлива толпа : играчи на почетно ниво / аматерски играчи / професионални спортистипакет содржина : Пакет А : билијард знак_ 2 рачка за продолжување ● 2пакет б : билијард знак € 2 Продолжена Рачка € 2 кожна глава € 2 чоколаден прав ● 2 закачалка € 1 избришете крпа € 1 ракавици € 1 шкурка € 1 кожен нож за корекција на главата € 1пакет c : билијард знак € 2 барел € 2 рачка за продолжување € 2 кожен врв € 2 чоколаден прав € 2 закачалка € 1 Избришете Крпа € 1 ракавици ® 1 шкурка € 1 кожна глава нож за корекција € 1package d : Базен Знак € 2 пол кутија € 2 продолжување рачка € 2 кожен врв x 2 чоколаден прав € 2 закачалка € 1 бришач крпа € 1 ракавици € 1 шкурка € 1 кожен нож за корекција на главата € 1.

length 147cm/58in; leather tip 12.75mm; weight 18-21oz; Pole section: 1/2 section detachable assembly not easy to bend easy to carry

Избор на клиент

Hij Loalowe 58 Професионални Билијард Знак Стапчиња 19 Мл Тврдо Дрво Канадски Јавор Базен Редот Стап со 13мм Врвот Новак
Стерлинг Игри На Среќа Фалсификувани Гравирани СЕРИЈА ЕТ08 Обичај Врежан Темноцрвена Базен Знак-Бело Новак
Стерлинг Игри На Среќа Фалсификувани Гравирани СЕРИЈА ЕТ08 Обичај Врежан Темноцрвена Базен Знак-Бело

Ласерски врежани и рачно насликани во САД Еден од еден вид дизајн Ласерски врежани и рачно насликани во

DEN 1861.44
Дсј Билијард Базен Знак, 57 Инчи 10.5-11.5-12.75 Мм Билијард Базен Знак 1/2 Ракотворби Јавор Снукер Знак 19 Мл/Б/11,5 Мм Новак
DSJ 57 инчен Јавор 1/2 Заеднички Базен Знаци Рачно Изработени Врвот 13mm Американски Знак Во Собата Новак
DSJ 57 инчен Јавор 1/2 Заеднички Базен Знаци Рачно Изработени Врвот 13mm Американски Знак Во Собата

Квалитет На Јавор Дрво : Воведување На Северноамерикански Канадски Тврд Јавор Како Материјал на Предни�

DEN 1.00
CUESOUL SOOCOO  Серија 58  19oz Јавор Базен Знак Новак
CUESOUL SOOCOO  Серија 58  19oz Јавор Базен Знак

Специјални Избрани Канадски Јавор Вратило 11,5 мм 7 Слоевит Кожен Врв НЕРЃОСУВАЧКИ Челик,КУЕСУЛ СО Брзо О�

DEN 2113.92