Алаза Божиќни чорапи starвездички starвездички класични персонализирани големи декорации за порибување за семејни сезонски празници Декор 1 пакет, 17,7 ''

Алаза Божиќни чорапи starвездички starвездички класични персонализирани големи декорации за порибување за семејни сезонски празници

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

Божиќен дизајн на темата : Колку и да е пријатно како зимски џемпер, нашите чорапи додаваат топол допир на мантилот, нејзините графики и бои даваат многу Божиќно чувство што се идеални за прикажување на вистинската природа на сезоната, тој симпатичен дизајн ќе донесе светлина и радост Во вашиот дом, одличен додаток на украси за одмор. Голема големина со големо отворање, 17,71 x 12,20 инчи вертикално, совршено мало обвивка за подароци за семејство, соседи, деца, студенти, наставници, соработници, држат мали постери и добра, како што се картички за подароци, трска од бонбони, чоколади и други полнила, убава, убава, убава Одмор декор, подготвен да виси на држачи за порибување на камин Мантел или украсете ја елката. Изработено е од кадифен руно крпа, кристален кадифе + арктички кадифе + кадифе на кожата, материјалот обезбедува мек и мазен допир; закачете јамка, лесно закачете го Божиќното порибување на камини, закачалки, па дури и поставки за маса. Со најсовремена технологија за дигитално печатење, долготрајни задебелени бои и јасна слика, машина за перење, може да има мали разлики во бојата помеѓу сликата и она што го добивте. Можете да соберете неколку од овие чудесни божиќни чорапи, како подарок за секој член во вашето семејство и да ги поставите да го чекаат пристигнувањето на Дедо Мраз со Божиќните добрите, да им дадат на членовите на семејството свое посебно чувство за исчекување. Овој симпатичен дизајн ќе донесе светлина и радост во вашиот дом, префект Божиќниот декор за вашето семејство, го прави вашиот дом полн со Божиќна атмосфера. Со голема големина, ова супер слатко порибување е видливо од кој било агол на собата, доволно простор за да се одржат повеќе Божиќни подароци и бонбони. Сите детали се исклучителни, висококвалитетно шиење и завршна обработка, убав и уникатен дизајн, полу-изработен. Изработено е од крвава ткаенина од плишано руно, кристално кадифе + арктички кадифе + праска на кожата кадифе. И одново секоја година. Машина за перење. Чувајте ги вашите подароци и Божиќни изненадувања. Декориран со различни Божиќни карактери и симболи. Оваа година, висат симпатична божиќна порибување над огништето! Додадете топол и мек допир на вашиот декор за одмор. Подготвени да бидат полнети со добрите подароци за целото семејство.

Избор на клиент

6 парчиња божиќни држачи за порибување за мантија, закачалки за порибување на лека Новак
6 парчиња божиќни држачи за порибување за мантија, закачалки за порибување на лека

Списоци со пакети : getе добиете 1 држач за порибување на снегулки од снегулки, држач за порибување на снеж

DEN 1.67
Курт С. Адлер Курт Адлер 7,5-инчен држач за порибување на дрвја Новак
Курт С. Адлер Курт Адлер 7,5-инчен држач за порибување на дрвја

Направено од метал Мерки 7,5 инчи Држач за порибување Мерки 7,5 инчи Направено од метал и полиестер Прекра�

DEN 894.40
Кони Н Ренди 17 „Сите го сакаат Божиќното порибување на Дедо Мраз Новак
Кони Н Ренди 17 „Сите го сакаат Божиќното порибување на Дедо Мраз

17 "Божиќно порибување Pug сакајќи се на ногата на Дедо Pug сакајќи се на ногата на Дедо Мраз Одлично за loversу�

DEN 3.00
Мексико Тако Божиќ виси порибување на слатка садо Мраз за украси за украси на Божиќ Новак
Мексико Тако Божиќ виси порибување на слатка садо Мраз за украси за украси на Божиќ

【Големина】 Оваа Божиќна порибување мери 16,5 * 8,2 инчи Има доволно простор и удобен да се стави или да се и

DEN 1.00
Пица Божиќ што виси порибување симпатична санта чорап за украси за украси од Божиќ Новак
Пица Божиќ што виси порибување симпатична санта чорап за украси за украси од Божиќ

【Големина】 Оваа Божиќна порибување мери 16,5 * 8,2 инчи Има доволно простор и удобен да се стави или да се и

DEN 0.33
CXDY сет од 4 метални божиќни држачи за порибување куки за отпадоци со нелигаш дизајн Новак
CXDY сет од 4 метални божиќни држачи за порибување куки за отпадоци со нелигаш дизајн

Големина : Куките на мантија се приближно 4 x 2,76 инчи, видете ја сликата за други специфични големини...

DEN 2.67