очила за очила за читање на очила за читање на жени | Квадратни очила за очи

очила за очила за читање на очила за читање на жени | Квадратни очила за очи

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

Рамка на ацетат. Леќи CR-39. Не поларизирани. Ширина на леќи : 45 милиметри. Најдобро одговара за лица со просечна големина. Димензии (мм) : Ширина на леќи : 45 Длабочина на леќи : 38 Димензии на рамката : 45 x 20 Должина на храмот 145. Направено со премија и италијански ацети на високо ниво. Вклучена е тврда кутија и крпа за чистење. Од 2001 г. Ние веруваме во стил без апологии, без Б.С. Цените и радикалниот поим дека купувањето за очила треба да биде забавно. Рамка на ацетат. Леќи CR-39. Не поларизирани. Ширина на леќи : 45 милиметри. Најдобро одговара за лица со просечна големина. Димензии (мм) : Ширина на леќи : 45 Длабочина на леќи : 38 Димензии на рамката : 45 x 20 Должина на храмот 145. Направено со премија и италијански ацети на високо ниво. Вклучена е тврда кутија и крпа за чистење. Од 2001 г. Ние веруваме во стил без апологии, без Б.С. Цените и радикалниот поим дека купувањето за очила треба да биде забавно.

Избор на клиент

Очила за читање со 5 пакувања, жени, жени кои ги разгледуваат читателите на Кејти Новак
Очила за читање со 5 пакувања, жени, жени кои ги разгледуваат читателите на Кејти

Пластична рамка Акрилни леќи Не поларизирани Подлога за обложување отпорна на гребење Ширина на леќи : 1

DEN 1.00
Очила за читање на половина месечина за жени големи читатели дами - кафеава +2,25 Новак
Очила за читање на половина месечина за жени големи читатели дами - кафеава +2,25

Димензија на производи Материјалот за рамки е пластичен Ширина на леќи околу 1 7 / 8 инчи (47мм)...

DEN 1.00
Лур 6 пакувања чисти очила за читање + 3 пакувања со метални очила за читање Новак
Лур 6 пакувања чисти очила за читање + 3 пакувања со метални очила за читање

【Купете 1 Добијте 9 пакувања】 : Овој сет доаѓа во 6 пакувања чисти очила за читање +3,50 и 3 пакувања чаши за

DEN 350.40
Очила за читање Со Пролетни Шарки Класични Читатели Мажи Жени Новак
Очила за читање Со Пролетни Шарки Класични Читатели Мажи Жени

Пластична рамка Пластична леќа неполаризирани Мост : 14 милиметри Рака : 14 сантиметри Класичен пластични

DEN 159.84
Eyekepper Заштедете 10% на комплети 4 пакувања дами за читање и 4 читатели на пакувања за жени +2,75 Новак
Eyekepper Заштедете 10% на комплети 4 пакувања дами за читање и 4 читатели на пакувања за жени +2,75

Eyekepper 4 Pack Plпакет е еднакво на 8 чаши за читање на пакувања за жени Набавката на пакети може да ужива во по�

DEN 575.68
Глетка Жени Мачка Око Прогресивни Мултифокални Очила За Читање Фотохромна Анти-УВ Леќа Новак
Глетка Жени Мачка Око Прогресивни Мултифокални Очила За Читање Фотохромна Анти-УВ Леќа

Увезени Пластична рамка Смола леќа Неполаризирано Ултра Виолетова Заштита слој слој Ширина на објекти�

DEN 415.84
Пиперки од Пиперспекс Трек Сквер Сина Светлина Блокирање Очила За Читање, Желка, 21.5 + 0 Новак
Пиперки од Пиперспекс Трек Сквер Сина Светлина Блокирање Очила За Читање, Желка, 21.5 + 0

Увезени Поликарбонат рамка Акрилна леќа Неполаризирано Ув 400 заштита слој Ширина на објективот : 21,5 мил�

DEN 0.67
Лур 3 пакува очила за читање полу-раб + 3 пакувања очила за читање метал Новак Попуст
Лур 3 пакува очила за читање полу-раб + 3 пакувања очила за читање метал

【Купете 1 Добијте 6 пакувања】 : Овој сет доаѓа во 3 пакувања очила за читање половина раб со 2,50 и 3 пакувањ

DEN 575.68
Гуд Очила За Читање 8 Пара Класични Лесни Правоаголни Читачи за Жени мажи +2.25 Новак
Гуд Очила За Читање 8 Пара Класични Лесни Правоаголни Читачи за Жени мажи +2.25

Mul 5 пара повеќебојни очила за читање +2,25 и 3 пара очила за читање ментална рамка +2,25 се вклучени по ниска ц

DEN 2.67