Рефлектирачка Јака За Кучиња со Мека Неопренова Облога, Прилагодлива Најлонска Јака За Кучиња За Мали Кучиња, Црна, И

Рефлектирачка Јака За Кучиња со Мека Неопренова Облога, Прилагодлива Најлонска Јака За Кучиња За Мали Кучиња, Црна, И

DEN 127.84

Новак

Достапно за нарачка

Мала Јака За Кучиња-поместената јака за кучиња е погодна за мали кучиња, оваа рефлектирачка јака за кучиња е погодна за кученца со обем на вратот од 12-16 инчи, како што се Чивава, Хаване, Корги, Пагл, Териер, Пудлица, Теди, бостонско куче итн. Ве молиме измерете го обемот на вратот на вашето куче пред да го купите и купите најсоодветниот подарок за тоа. Квалитетен Материјал - отцепената јака за кучиња е изработена од најлон со обложен гумен материјал од неопренови, удобен, податлив, лесен и елегантен. Гарантирано е да се спротивстави на силите на најенергичните и најразиграните кучиња. Мека Облога Од Неопренови-подлогата од неопренови обезбедува максимална удобност на кучињата за време на активностите. Работ на перницата ќе спречи гребнатини на кучето. Ве молиме бидете сигурни да оставите 2 прсти простор за дишење помеѓу јаката и вратот на кучето за да се осигурате дека кучето нема да се задуши. Лесен За Употреба и Прилагодлив-бравата за брзо ослободување на јаката за кучиња е направена од врвна пластика, лесна за ставање/исклучување. Д-прстенот го олеснува додавањето ознаки за кучиња и поводници на јаката, пластичната тока може лесно да се прилагоди во големина. Чувајте Ја Безбедноста-Секоја јака за кучиња користи 2 специјални линии на рефлектирачка нишка. Високо рефлектирачка јака за кучиња одржува висока видливост ноќе за безбедност. Тоа помага лесно да го пронајдете вашето домашно милениче ноќе. Кучињата се добри пријатели на луѓето, затоа треба да се грижиме за нив. Треба да ги претставиме, добра идеја е да му дадеме кучешка јака. Практичниот дизајн може да обезбеди подобро искуство со абење за кучињата секојдневно. Се препорачува за возрасни големи кучиња, Како Што Се Златен Ретривер, Големи Пиринеи, Лабрадор, германски Овчар, Хаски, Алјаска, Американски питбул териер итн. Се препорачува за млади средни кучиња како Што Се : Самојед, Хаски, Акита, Златен ретривер, Бретања Хаунд, Дакел, Далматинец, Бостонски Териер, Хилер, Австралиски Овчар итн. Се препорачува за возрасни мали раси и млади средни раси кучиња како што се : чивава, Хаване, Корги, Пагл, Териер, Пудлица, Теди, бостонско куче итн. Се препорачува за кученца како што се : чивава, Пудлица, Пагл, Теди, бостонско куче, Коки, Хавански, итн.

Избор на клиент

Куче Поводник Сплитер Лизгач Меурчиња 1 Нога Долг 1 Инч Широк Новак
Куче Поводник Сплитер Лизгач Меурчиња 1 Нога Долг 1 Инч Широк

Овој сплитер за поводник е 30" во вкупна должина и 1" широк Живописен и смел, овој прекрасен, полиестерски �

DEN 0.67
Јака Со Пластична Спојка - Зомби ЧОМП! - 1/2 Широк-Одговара 8-12 Вратот-Медиум Новак
Јака Со Пластична Спојка - Зомби ЧОМП! - 1/2 Широк-Одговара 8-12 Вратот-Медиум

Одговара на 812" големина на вратот и е широк 1 / 2 инчи Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака

DEN 1.33
Павстар Биг Кити Бел Јака Чокер Вистинска Кожа Направена Во САД - Бела Новак
Павстар Биг Кити Бел Јака Чокер Вистинска Кожа Направена Во САД - Бела

Рачно изработени во САД Официјален Производ На Pawstar Висок Квалитет На Врвот Жито Вистинска Кожа Големин

DEN 2.33
Тока Надолу Пластични Клип Јака-Каки Зелена-1.5 Широк-Одговара 16-23 Вратот-Медиум Новак
Тока Надолу Пластични Клип Јака-Каки Зелена-1.5 Широк-Одговара 16-23 Вратот-Медиум

Одговара на 1623" големина на вратот и е 1 5 " широк Живописна и смела, оваа прекрасна полиестерска јака за к�

DEN 3.33
Производи за миленичиња за миленичиња Божиќно украс најлонски лента од ливче, 1 „од 4 '' Новак
Производи за миленичиња за миленичиња Божиќно украс најлонски лента од ливче, 1 „од 4 ''

Добар квалитет Професионална оценка Силен и издржлив Димензија на пакетот : 11,0 "L x 8.7" W x 2.5 "H Mirage е произво

DEN 2.67
Хамилтон 1-Инчен на 20-Инчен Најлон Најлон ПЕТ Спорт Ид Куче Јака, Жолта Новак
Хамилтон 1-Инчен на 20-Инчен Најлон Најлон ПЕТ Спорт Ид Куче Јака, Жолта

Луксузни најлонски јаки и координативни води Брусен изглед хардвер Акцент надвор од бод Детали за супе�

DEN 318.40
Брава Надолу Мачка Јака Бегство Карирани Х Сина Бела Црвена 6 до 9 Инчи 0,5 Инчи Широк Новак
Брава Надолу Мачка Јака Бегство Карирани Х Сина Бела Црвена 6 до 9 Инчи 0,5 Инчи Широк

Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 69 инчи и е широка 1 / 2 инчи Оваа јака за мачк�

DEN 2.67