Опсегнете го PR13WG-SS Премиер правоаголник со низок таван со решетка, не'рѓосувачки челик

Опсегнете го PR13WG-SS Премиер правоаголник со низок таван со решетка, не'рѓосувачки челик

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Брза, лесна инсталација со ексклузивни сидра „Тоглер“. Инсталирајте ги менувачите директно во Drywall. Држете стотици килограми. Не се потребни повеќе спојници или столпчиња. Само 8-1/2 инчи во висина, дизајнирана за ниски тавани или високи готвачи, има капацитет за складирање на нашите редовни лавици за нозе. Монтирани на 16-инчни центри (ако планирате да се закачите на џоисти), вклучуваат 6 директно и 12 аголни куки за тенџере, достапни без решетка (кои 6 директно куки ги исклучиле). Должина од 36,5 инчи со ширина од 20,5 инчи со висина од 8,5 инчи. Испорака тежина 31 фунти. Брза, лесна инсталација со ексклузивни сидра „Тоглер“. Инсталирајте ги менувачите директно во Drywall. Држете стотици килограми. Не се потребни повеќе спојници или столпчиња. Само 8-1/2 инчи во висина, дизајнирана за ниски тавани или високи готвачи, има капацитет за складирање на нашите редовни лавици за нозе. Монтирани на 16-инчни центри (ако планирате да се закачите на џоисти), вклучуваат 6 директно и 12 аголни куки за тенџере, достапни без решетка (кои 6 директно куки ги исклучиле). Должина од 36,5 инчи со ширина од 20,5 инчи со висина од 8,5 инчи. Испорака тежина 31 фунти. Верзија со низок профил на нашата класична решетка за правоаголник од 3 метри за ниски тавани или високи готвачи. Ако вашиот таван е помал од 8-9 стапки, можеби ќе го сакате овој модел, така што вашите висечки садови не го блокираат погледот низ кујната. И, можете да ја инсталирате решетката каде и да сакате со користење на нашите нови глави за сув ид. Вклучува 6 директно и 12 аголни куки за тенџере. Исто така, достапни без решетка која (не ги вклучува 6 -те куки.) Соборите, куките за продолжување и садовите не се вклучени.

Избор на клиент

1 ПАРЧИЊА Нов ACS-CP-U ACSCPU Новак
1 ПАРЧИЊА Нов ACS-CP-U ACSCPU

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 5064.32
HP ZBook Firefly 15 G7 15.6 Мобилна Работна Станица-Full HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 i7 - 10610u Quad-core 1.80 GHz-8 GB Новак
HP ZBook Firefly 15 G7 15.6 Мобилна Работна Станица-Full HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 i7 - 10610u Quad-core 1.80 GHz-8 GB

Производител На Процесор : Интел Тип на процесор : Јадро i7 Процесор Генерација : 10Ти Генерал Процесор Мод

DEN 3199.84
2019 Топс Хром Војна На Ѕвездите Наследство Рефрактор 69 Капетанот Коди Зема Цел Тргување Картичка Новак
2019 Топс Хром Војна На Ѕвездите Наследство Рефрактор 69 Капетанот Коди Зема Цел Тргување Картичка

* ПОБАРАЈТЕ БЕСПЛАТНИ ПРОМОЦИИ ЗА ИСПОРАКА И ПОПУСТ* Повеќе 400,000 уникатни предмети за продажба на Над 2 м�

DEN 63.20
1 парчиња Сосема Нов THA62-MT Новак
1 парчиња Сосема Нов THA62-MT

Чипс Гејт, основана во 2010 година, е професионална алатка ЗА купување б2б И Б2Ц во областа на електронскит�

DEN 0.67
1PCS 7MBP50NA060 Нови Најдобра Гаранција За Квалитет На Услугата Новак
1PCS 7MBP50NA060 Нови Најдобра Гаранција За Квалитет На Услугата

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 0.33
16 Мл Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Гимнастик-Кембел Борбени Камили Новак
16 Мл Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Гимнастик-Кембел Борбени Камили

Оваа вакуумска изолирана гимнастика од нерѓосувачки челик е совршена за уживање во пијалок во вашиот д�

DEN 3.00
2 метар 50мм Диа Сооднос 2: 1 Топлинска Смалувачка Цевка Црно Новак
2 метар 50мм Диа Сооднос 2: 1 Топлинска Смалувачка Цевка Црно

Тип : Топлина Се Намалува Тип : Топлина Се Намалува Име На производот Запаливост На Цевка Што Се Собира Т�

DEN 1249.60
BCMCBV За Apple Watch Band Серија 44mm Мажи Легура Часовник Ремен 45mm 42mm Метална Рамка Модификација Мод Комплет Додатоци Новак
Ј2 Класичен Рок Картички 48-Пол Памук Новак
Ј2 Класичен Рок Картички 48-Пол Памук

Ова е сосема ново нециркулирано ограничено издание (големината на изданието е 200) картичка за тргување О

DEN 964.80
Mag-Mate IWH01M Клуч За Магнетно Влијание И Држач За Топлински Пиштол Новак
Mag-Mate IWH01M Клуч За Магнетно Влијание И Држач За Топлински Пиштол

Држи Ударни Клучеви и Топлински Пиштоли Цврст Држач Од Нерѓосувачки Челик Држи Дијаметри до 33 / 8"...

DEN 3.33
Дејвис &засилувач; Санфорд TRAVLRV Виста Патник Статив Новак
Дејвис &засилувач; Санфорд TRAVLRV Виста Патник Статив

Совршен за дигитални, видео и сеуште камери со тежина до 4 килограми Алуминиум со дијаметар од 20мм, нозе �

DEN 2.67
1PCS 710002 c2 24vdc 2n/0 Нови Новак
1PCS 710002 c2 24vdc 2n/0 Нови

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 2.67
Гордон Четка 0987-00050 Фич Црна Наежвам Четка Новак
Гордон Четка 0987-00050 Фич Црна Наежвам Четка

Ве молиме внимателно прочитајте ги описите пред да нарачате Ве молиме, не двоумете се да контактирате с�

DEN 992.00
1991 Про Сет Јо Мтв Рапс Неспорт 1 Бел Бив Дево Официјална Музика Стандардна Големина Трговска Картичка Новак
1991 Про Сет Јо Мтв Рапс Неспорт 1 Бел Бив Дево Официјална Музика Стандардна Големина Трговска Картичка

Диџеј Спортски Картички, сега Е Колорадо Спортски Картички Пребарајте ги нашите нови и гроздобер спорт�

DEN 39.84
Гмс Оптички Силиконски Храм Совети За Очила, Очила за Сонце и Носење Очи-Држачи За Очила-Куки За Уши Новак
Гмс Оптички Силиконски Храм Совети За Очила, Очила за Сонце и Носење Очи-Држачи За Очила-Куки За Уши

"Како Функционираат : врвовите на Храмот лесно лизгајте преку раката на очилата и закачете се околу задн

DEN 111.68