Торба за Складирање Санитарни Салфетки, Торбичка За Тампон За Менструална Чаша, Организатор На Држач За Влошки За Жени Девојки, Шема За Летен Одмор На Море

Торба за Складирање Санитарни Салфетки, Торбичка За Тампон За Менструална Чаша, Организатор На Држач За Влошки За Жени Девојки,

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

●Совршена Торба За Заштита На Приватноста+-тоа е совршен организатор за хигиенски салфетки и влошки! Специјално дизајниран за тинејџерки, жени и дами. Комплет за прв период ви помага да избегнете срам поради посебни периоди и целосно да ја заштитите вашата приватност. ●Големина на џеб- 4.7*6.6*6.6 инчи, секоја торба за складирање може да собере 6 до 10 мали хигиенски салфетки (за дневна употреба) или 5 до 6 големи хигиенски салфетки (за ноќна употреба). Тоа може лесно да се стави во вашиот ранец или чанта. ●Премиум Материјал● - нашата торба за период е изработена од мека и пријателска за кожата ткаенина за собирање. Мали и симпатични, издржливи и отпорни на нечистотија, перат, погодни за девојки, дами и жени. €Практичен Дизајн Q-торбата за складирање е дизајнирана со патент, што е погодно и практично за отворање и затворање. Внатрешниот слоевит дизајн може добро да складира тампони и да ги одржува работите организирани. ●Разноврсна Употреба - овие организатори на санитарни салфетки се погодни за чување хигиенски салфетки, тампони, менструални чаши, влошки, влошки за нега, облоги за гаќи, менструални чаши, а може да се користат и како козметичка кеса за носење ситници за девојчиња и жени, како што се кармин, мини огледало за суета, клучеви, готовина, кредитни картички итн. Оваа торба за складирање санитарни салфетки е убава и модерна, специјално дизајнирана за тинејџерки, дами и жени, што ви овозможува да избегнете срам за време на менструацијата и целосно да ја заштитите вашата приватност. Тоа е мултифункционална торба за подлога за чување personal предмети, не само за хигиенски салфетки, женска менструација, тампон, туку и за чување мали огледала, кармини, накит и мала козметика. Спецификации : - Големина : 4, 7х6, 6х6, 6 инчи/12х17х17 см-Материјал : Крпа За Собирање - Тежина : 0,13 фунти/60гр-Идеален За девојки, дами и жени да го користат во училиште, канцеларија, внатрешно или надворешно и патување. - Чување хигиенски салфетки, менструални чаши, влошки за нега, клучеви, накит, кармини, козметика, готовина, кредитни картички, мини огледала итн. Пакетот Вклучува : 1 ● Торба За Складирање На Санитарни Салфетки.

Избор на клиент

Работна Вежба, 5,10 мм, Карбид Новак
Работна Вежба, 5,10 мм, Карбид

Категорија : Обработка Дупчење и Правење Дупки Категорија : Обработка Дупчење и Правење Дупки...

DEN 2.00
2019 Топс Хром Војна На Ѕвездите Наследство Рефрактор 69 Капетанот Коди Зема Цел Тргување Картичка Новак
2019 Топс Хром Војна На Ѕвездите Наследство Рефрактор 69 Капетанот Коди Зема Цел Тргување Картичка

* ПОБАРАЈТЕ БЕСПЛАТНИ ПРОМОЦИИ ЗА ИСПОРАКА И ПОПУСТ* Повеќе 400,000 уникатни предмети за продажба на Над 2 м�

DEN 63.20
2 метар 50мм Диа Сооднос 2: 1 Топлинска Смалувачка Цевка Црно Новак
2 метар 50мм Диа Сооднос 2: 1 Топлинска Смалувачка Цевка Црно

Тип : Топлина Се Намалува Тип : Топлина Се Намалува Име На производот Запаливост На Цевка Што Се Собира Т�

DEN 1249.60
Гмс Оптички Силиконски Храм Совети За Очила, Очила за Сонце и Носење Очи-Држачи За Очила-Куки За Уши Новак
Гмс Оптички Силиконски Храм Совети За Очила, Очила за Сонце и Носење Очи-Држачи За Очила-Куки За Уши

"Како Функционираат : врвовите на Храмот лесно лизгајте преку раката на очилата и закачете се околу задн

DEN 111.68
Летечкиот Рибар Муриел Ги Поларизираше Очилата за Сонце Со АКУТЕН Ув Блокатор за Риболов и Спортови На Отворено Новак Попуст
Кутија Отстранлив Десктоп Транспарентен Украс Фиока Складирање Акрилик Нокти Нокти Датотеки Новак
Кутија Отстранлив Десктоп Транспарентен Украс Фиока Складирање Акрилик Нокти Нокти Датотеки

100% акрилик Увезени Горниот Круг Агол, Повреда На Раката Повеќе Футрола За Нокти За Организатор На Нокти

DEN 452.80
Ѕвездени Патеки Откритие Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува Новак
Ѕвездени Патеки Откритие Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува

Ѕвездени Патеки Дискавери Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува (Целосно Крварење)...

DEN 240.00
Брзо Капаче Јасен Јавор Поликарбонат Колбе Корнер -500 Масовно Пакување Новак
Брзо Капаче Јасен Јавор Поликарбонат Колбе Корнер -500 Масовно Пакување

Ги прави фиоките за монтирање брзи и лесни Прави прилагодувања на монтирани фиоки лесно Тежина на пакет

DEN 2.67
Mag-Mate IWH01M Клуч За Магнетно Влијание И Држач За Топлински Пиштол Новак
Mag-Mate IWH01M Клуч За Магнетно Влијание И Држач За Топлински Пиштол

Држи Ударни Клучеви и Топлински Пиштоли Цврст Држач Од Нерѓосувачки Челик Држи Дијаметри до 33 / 8" Отпоре

DEN 3.33
2 ПАРЧИЊА Голем Домашен Сладок Домашен Знак 32х14 Инчи Новак
2 ПАРЧИЊА Голем Домашен Сладок Домашен Знак 32х14 Инчи

Ќе Добиете Парче висококвалитетен преклопен домашен сладок домашен знак декор, кој доаѓа со прекрасен �

DEN 1.00
Муцинекс Детски Лек За Кашлица, Експекторанс, Супресант За Течна Кашлица, Вкус На Цреша, 4 Фл Оз Новак
Муцинекс Детски Лек За Кашлица, Експекторанс, Супресант За Течна Кашлица, Вкус На Цреша, 4 Фл Оз

Лек за кашлицаТечност Со Вкус На Цреша (Вклучува чаша за дозирање) Ја контролира кашлицата со активна со

DEN 0.33