ОЕМ Грејхил 78Ф02РАТ, Исклучете ГО НАТОПИ На Dpst 2 Подигнат Слајд 0.15 А 30vdc Компјутер Пинови 2000цикли 2.54 мм Преку Дупка Цевка

ОЕМ Грејхил 78Ф02РАТ, Исклучете ГО НАТОПИ На Dpst 2 Подигнат Слајд 0.15 А 30vdc Компјутер Пинови 2000цикли 2.54 мм Преку Дупка

DEN 2965.12

Новак

Достапно за нарачка

ЕУ Ro HS : Во Согласност ECCN( САД) : Уво 99 Дел Статус : Активни HTS : 8536.50.90.65 Автомобилска : Нема PPAP : Нема Тип : Натопи Прекинувач Активатор Стил : Подигната Слајд Пол Фрли Конфигурација : DPST Прекинувач Конфигурација : ИСКЛУЧУВАЊЕ На Бројот На Позиции : 2 Максимална Струја Рејтинг (А) : 0.15@30vdc Максимална Струја на Непрекинување (ма) : 100 Максимална Оцена На НАПОН НА ЕДНОНАСОЧНА СТРУЈА (В) : 30 Диелектрична Јачина : 750вак Минимална Отпорност На Изолација (Мохм) : 5000 Максимална Отпорност На Контакт (Мохм) : 30 Електричен Век (Циклуси) : 10000 Механички Живот (Циклуси) : 2000 Печат : Без Монтирање : Преку Дупка Стил На Завршување : Компјутер Иглички Терминал Терминал Терминал (мм) : 2.54 Број На Терминали : 8 вкупен чекор (мм) : 7,62 Ред Простор (Мм) : 2,54 Ориентација На Телото : ПРАВ АГОЛ МИНИМАЛНА Работна Температура (°C) : -40 Максимална Работна Температура (°C) : 85 Пакување : Должина На Телото На Цевката (Мм) : 12,2 Висина На Телото (Мм) : 9,65 Должина На Производот (Мм) : 12,2 Висина На Производот (ММ) : 9,65.

Избор на клиент

Fanубител на стомакот од 10 компјутери за стомакот, издолжена свилена крпа Новак
Fanубител на стомакот од 10 компјутери за стомакот, издолжена свилена крпа

Декоративни fansубители на виткање : стомак танц свила бамбус навивачи превези свила фан шарени танцувач�

DEN 260.80
Шину Машки Прогресивен Мултифокус Сино Светло Блокирање Очила За Читање Против замор-Ш032 Новак
Шину Машки Прогресивен Мултифокус Сино Светло Блокирање Очила За Читање Против замор-Ш032

Композитна рамка Композитна леќа неполаризирани Висока Енергија Видливи слој слој Ширина на објективо

DEN 2.67
Избор на родител Марамчиња Со Мирис На Дињи Што Можат Да Се Исплакнат, 3 Флип Топ 48 Брои Новак
Избор на родител Марамчиња Со Мирис На Дињи Што Можат Да Се Исплакнат, 3 Флип Топ 48 Брои

Избор на родител Марамчиња За Бебиња Без Мирис, 3 ФлипТоп Пакувања 144 Вкупно Марамчиња Чисти подобро од б

DEN 3.00
Kekeyang Flange Nut, 304 капаче од орев од не'рѓосувачки челик, капаче за завртки за завртки за заби од цвет, M3M4M5M6M8M10M12-M5-10 Новак
Нова интанк ЕФИ Пумпа За Гориво ЗА ЈАМАХА WR125R 2009-2013 Новак
Нова интанк ЕФИ Пумпа За Гориво ЗА ЈАМАХА WR125R 2009-2013

100% Сосема Нова Интанк Електрична Пумпа За Гориво И Комплет За Инсталирање Токму исто како и погоре насл�

DEN 608.00
Опсегнете го PR13WG-SS Премиер правоаголник со низок таван со решетка, не'рѓосувачки челик Новак
Опсегнете го PR13WG-SS Премиер правоаголник со низок таван со решетка, не'рѓосувачки челик

Брза, лесна инсталација со ексклузивни сидра „Тоглер“ Инсталирајте ги менувачите директно во Drywall...

DEN 3.33