Дигитален Термин, Меморија-Лок Даталогирање

Дигитален Термин, Меморија-Лок Даталогирање

DEN 667.20

Новак

Достапно за нарачка

Цена За : Секој Аларм : Сертификат За Висока/ниска Калибрација : Nist Следлив (R) Тип На Батерија : Aaa Алкален Кабел Должина : 10 стапки. Меморија : Мин / Макс Апликација : Прецизно Следете Ги Температурите во Фрижидери, Замрзнувачи и Инкубатори Целзиусови Префрлување : Да Случај Материјал : Abs Temp. Опсег (В) : -50 Степени до 70 Степени Дисплеј : Лцд Темпо. Опсег (Ѓ) : -58 Степени до 158 Степени. Производителите Гаранција Должина : 1 год. Стандарди : ISO 17025 A2la Акредитирана Лабораторија За Калибрација Монтажа : Магнетни Ленти, Кука И Јамка Лента, или Флип-отворен Штанд Вклучува : Штанд, Кука И Јамка Лента, Магнетни Ленти, AC Адаптер И Батерии Карактеристики : Постојана Меморија - Loc Податоци Што Може Да се Извлечат Преку USB Порта Висина : 4-1/4" Длабочина : 3/4" Стил На Сонда : Големина На Цифра Од Куршум : 1/2" Температура. Резолуција (Ѓ) : 0,01 Степени. Темп. Резолуција (В) : 0,01 Степени Температура. Точност (В) : +/-0,25 Степени Ширина : 2-3/4" Темпо. Точност (Ѓ) : +/-0,5 Степени Точка : Термометар За Најавување Податоци Земја На Потекло (предмет на промена) : Кина. 'Термометар за Најавување податоци, Апликација Точно Ги Следи Температурите во Фрижидерите, Замрзнувачите и Инкубаторите, Температурата. Опсег (В) -50 Степени до 70 Степени , Температура. Опсег (Ѓ) -58 Степени до 158 Степени , Мин/Макс Меморија, Висок/Низок Аларм, Куршум Во Стилот На Сондата, Темп. Точност (В) +/-0,25 Степени, Температура. Точност (Ѓ) +/-0,5 Степени, Температура. Резолуција (В) 0,01 Степени, Температура. Резолуција (Ѓ) 0,01 Степени, Целзиусови Префрлување Да, Монтажа Магнетни Ленти, Кука И Јамка лента, или Флип-отворен Штанд'.

Избор на клиент

1 парчиња Сосема Нов THA62-MT Новак
1 парчиња Сосема Нов THA62-MT

Чипс Гејт, основана во 2010 година, е професионална алатка ЗА купување б2б И Б2Ц во областа на електронскит�

DEN 0.67
Ѕвездени Патеки Откритие Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува Новак
Ѕвездени Патеки Откритие Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува

Ѕвездени Патеки Дискавери Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува (Целосно Крварење) Автограм К

DEN 240.00
ГЕДОР 20 Л 6 Приклучок 1/4, Долг 6 мм Новак
ГЕДОР 20 Л 6 Приклучок 1/4, Долг 6 мм

Акц ДО ДИН 3124, ИСО 27251 Квадратни диск како НА DIN 3120C 6.3, ISO 1174, со топката задржување на жлебот...

DEN 2.33
1968, Боб Лили, Автограм Топс Картичка Гроздобер-Нфл Автограм Фудбалски Картички Новак
1968, Боб Лили, Автограм Топс Картичка Гроздобер-Нфл Автограм Фудбалски Картички

Доаѓа Со Сертификат За Автентичност од И Бекет Автентикација Категорија; Мак Автограм Фудбал Картички..

DEN 1711.84
1991 Про Сет Јо Мтв Рапс Неспорт 1 Бел Бив Дево Официјална Музика Стандардна Големина Трговска Картичка Новак
1991 Про Сет Јо Мтв Рапс Неспорт 1 Бел Бив Дево Официјална Музика Стандардна Големина Трговска Картичка

Диџеј Спортски Картички, сега Е Колорадо Спортски Картички Пребарајте ги нашите нови и гроздобер спорт�

DEN 39.84
2 метар 50мм Диа Сооднос 2: 1 Топлинска Смалувачка Цевка Црно Новак
2 метар 50мм Диа Сооднос 2: 1 Топлинска Смалувачка Цевка Црно

Тип : Топлина Се Намалува Тип : Топлина Се Намалува Име На производот Запаливост На Цевка Што Се Собира Т�

DEN 1249.60
1PCS 7MBP50NA060 Нови Најдобра Гаранција За Квалитет На Услугата Новак
1PCS 7MBP50NA060 Нови Најдобра Гаранција За Квалитет На Услугата

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 0.33
2019 Топс Хром Војна На Ѕвездите Наследство Рефрактор 69 Капетанот Коди Зема Цел Тргување Картичка Новак
Mag-Mate IWH01M Клуч За Магнетно Влијание И Држач За Топлински Пиштол Новак
Mag-Mate IWH01M Клуч За Магнетно Влијание И Држач За Топлински Пиштол

Држи Ударни Клучеви и Топлински Пиштоли Цврст Држач Од Нерѓосувачки Челик Држи Дијаметри до 33 / 8"...

DEN 3.33
1PCS 710002 c2 24vdc 2n/0 Нови Новак
1PCS 710002 c2 24vdc 2n/0 Нови

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 2.67
Глувчето Умен Пишување Преглед Исклучителна Срцето Винил Налепница Велосипед Шише Налепница Новак
Глувчето Умен Пишување Преглед Исклучителна Срцето Винил Налепница Велосипед Шише Налепница

Големина : дијаметар 10см (4инч); има 0,2 см (0,08 инчи) бел раб околу налепниците Класификација : Налепници...

DEN 415.84
Ј2 Класичен Рок Картички 48-Пол Памук Новак
Ј2 Класичен Рок Картички 48-Пол Памук

Ова е сосема ново нециркулирано ограничено издание (големината на изданието е 200) картичка за тргување О

DEN 964.80