Плимор патент што може да се повлече од пластични кеси, 4 мил со висина, 5 x 8

Плимор патент што може да се повлече од пластични кеси, 4 мил со висина, 5 x 8

DEN 487.84

Новак

Достапно за нарачка

Големина на торбата : висока 5 "широка x 8", под патентот (127мм x 203мм), има дупка 1/4 "центрирана над патентот. Количина : 200 торби (2 удобни пакувања од 100). Материјал : 4 мил (.004 „Дебела) тешка полиетилен (LDPE), во согласност со складирање на храна на FDA. Користете : Нашите 45+ големини на индустриски патенти торби се екстремно разноврсни и важни за многу комерцијални цели, како што се пакување, испорака или складирање. Работа за многу видови на бизниси во Организирање и раздвојување на примероци од стоки, алатки и хардвер, накит, канцелариски и училишни материјали, храна или бонбони за препродажба, занаетчиски комплети, делови за игра и играчки, облека или ткаенина, или какви било други комерцијални предмети што треба да бидат заштитени од влага и прашина. Гаранција за квалитет : Кога купувате производ за бренд Plymor, вашето задоволство е загарантирано. Пластичните кеси за отклонување на патентите Plymor, 4 мил. Ширина, висина и длабочина затоа што пластичната кеса треба да одговара на целиот пат. Ширина на артикалот + длабочина на артикалот = ширина на торбата. Висина на артикалот + длабочина на ставка = висина на торбата. Додадете дополнителна 1/2 "на ширината на торбата за предметот да се вклопи преку отворот на патентот. Што е мил?" Мил "е пластична дебелина. 4 мил = 0,004", подебела од стандардна торба за замрзнување и одлична за тешка Апликации за должност. Како да се отворат и затворат? За ваша погодност, горната усна на торбата е неутрализирана, што го олеснува раздвојувањето на страните и отворањето на патеката. Одделете ги двете страни на горната усна на торбата и користете ги палците за нежно извлечете ја патеката. За да се затвори, стискајте заедно едниот крај на патентот и лизгајте ги прстот и палецот по патентот. Запомнете да исцедите вишок воздух од торбата додека го затворате патентот. Како да ги користите торбите? Нашите индустриски вреќи со патент се исклучително разноврсни и важни за многу комерцијални цели, како што се пакување, испорака или складирање. Работете за многу видови на бизниси во организирање и одвојување примероци од стоки, алатки и хардвер, накит, канцелариски и училишни материјали, храна или бонбони за препродажба, занаетчиски комплети, делови за игри и играчки, облека или ткаенина или други комерцијални предмети што треба да бидат заштитени од влага и прашина.

Избор на клиент

Дејвис &засилувач; Санфорд TRAVLRV Виста Патник Статив Новак
Дејвис &засилувач; Санфорд TRAVLRV Виста Патник Статив

Совршен за дигитални, видео и сеуште камери со тежина до 4 килограми Алуминиум со дијаметар од 20мм, нозе �

DEN 2.67
ГЕДОР 20 Л 6 Приклучок 1/4, Долг 6 мм Новак
ГЕДОР 20 Л 6 Приклучок 1/4, Долг 6 мм

Акц ДО ДИН 3124, ИСО 27251 Квадратни диск како НА DIN 3120C 6.3, ISO 1174, со топката задржување на жлебот Рачно управув�

DEN 2.33
Жичани Маркери, Црно/Бело, ПК25 Новак
Жичани Маркери, Црно/Бело, ПК25

€ Точка : Нумерички Легенда Жица Означување Картичка ● Боја : Црна На Бела Боја ● Материјал : Винил € Ле�

DEN 1.33
ШИПТ Чиста Вода Флаширана Пумпа За Вода Дозер За Вода Автоматски Електричен Уред За Пумпање Полнење Вода Новак
Hp 14 ZBook Firefly 14 G7 Лаптоп, Intel Core i7-10510U, 16GB RAM МЕМОРИЈА, 512GB SSD, NVIDIA Quadro P520, Windows 10 Pro Новак
Hp 14 ZBook Firefly 14 G7 Лаптоп, Intel Core i7-10510U, 16GB RAM МЕМОРИЈА, 512GB SSD, NVIDIA Quadro P520, Windows 10 Pro

1.8 GHz Intel Core i7 10510u ЧетириЈадрен Процесор 1.8 GHz Intel Core i7 10510u ЧетириЈадрен Процесор 16 GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА 512 GB PCIe М

DEN 3.33
SJQKA - ротирачки сад слив славина, целосна бакарна славина, ладна топла вода кујна славина Новак
SJQKA - ротирачки сад слив славина, целосна бакарна славина, ладна топла вода кујна славина

Материјал : локален бакар Водечките ротирачки ротирачки : Стил : една дупка една рачка Тип на вентил : јад

DEN 411.20
Аквапели Вакуум Изолирани Патување Кафе Кригла, 16 Унци, Виола Виолетова Новак
Аквапели Вакуум Изолирани Патување Кафе Кригла, 16 Унци, Виола Виолетова

Виола Виолетова е привлечна боја која сигурно ќе даде изјава Ги одржува течностите топли 6 часа или ладн

DEN 3.00
BCMCBV За Apple Watch Band Серија 44mm Мажи Легура Часовник Ремен 45mm 42mm Метална Рамка Модификација Мод Комплет Додатоци Новак