Бои Градежна Хартија,Црвена,12 инчи х 18 инчи,50 Листови, Тешка Градежна Хартија, Занаети, Уметност, Детска Уметност, Сликарство, Боење,Цртање, Создавање, Уметност И Зан

Бои Градежна Хартија,Црвена,12 инчи х 18 инчи,50 Листови, Тешка Градежна Хартија, Занаети, Уметност, Детска Уметност, Сликарство,

DEN 143.84

Новак

Достапно за нарачка

ТЕШКА ГРАДЕЖНА ХАРТИЈА : 50 Листови Црвена Градежна Хартија. Големина 12 инчи х 18 инчи. Одлична хартија за цртање, боење, сликање, сите уметности и занаети. Направено од хартија од 50 килограми. ПЕРФОРМАНСИ НА ХАРТИЈА : Мазна униформа завршница. Хартијата се преклопува чисто, лесно се кине и лесно се сече. Држи и добро се прилепува со лепак. Хартијата се произведува во процес на пулпирање без хемикалии. Може да се рециклира. КРЕАТИВНОСТ И ИЗРАЗУВАЊЕ : Изразување преку уметност, поврзување со другите преку креативност,групни и училници. ЦЕЛ : Користете за цртање со боички, моливи, маркери, боја. Користете за украсување, сечење, лепење, создавање уникатни дизајни. Главен за уметнички и занаетчиски проекти во училницата и дома. ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ : хартијата за Рециклирање е еколошка. ТЕШКА ГРАДЕЖНА ХАРТИЈА : 50 Листови Црвена Градежна Хартија. Големина 12 инчи х 18 инчи. Одлична хартија за цртање, боење, сликање, сите уметности и занаети. Направено од хартија од 50 килограми. ПЕРФОРМАНСИ НА ХАРТИЈА : Мазна униформа завршница. Хартијата се преклопува чисто, лесно се кине и лесно се сече. Држи и добро се прилепува со лепак. Хартијата се произведува во процес на пулпирање без хемикалии. Може да се рециклира. КРЕАТИВНОСТ И ИЗРАЗУВАЊЕ : Изразување преку уметност, поврзување со другите преку креативност,групни и училници. ЦЕЛ : Користете за цртање со боички, моливи, маркери, боја. Користете за украсување, сечење, лепење, создавање уникатни дизајни. Главен за уметнички и занаетчиски проекти во училницата и дома. ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ : хартијата за Рециклирање е еколошка. Комбинирајќи светла боја и мазна униформа завршница со најсовремена технологија, нашата градежна хартија нуди одлични перформанси и изглед по цена на вредност. Идеално прилагодена за уметност и занаети, оваа тешка градежна хартија сече чиста и рамномерно се преклопува. Хартијата за рециклирање е еколошка. Комплет од сите 24 бои (вклучувајќи го и избраниот пакет) исто така достапен како Ставка За Нарачка е-З.

Избор на клиент

1PCS 7MBP50NA060 Нови Најдобра Гаранција За Квалитет На Услугата Новак
1PCS 7MBP50NA060 Нови Најдобра Гаранција За Квалитет На Услугата

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 0.33
Глувчето Умен Пишување Преглед Исклучителна Срцето Винил Налепница Велосипед Шише Налепница Новак
Глувчето Умен Пишување Преглед Исклучителна Срцето Винил Налепница Велосипед Шише Налепница

Големина : дијаметар 10см (4инч); има 0,2 см (0,08 инчи) бел раб околу налепниците Класификација : Налепници...

DEN 415.84
Кулиган ЦВ5-Ббс Филтер Кертриџ, 5 Микрон, Бело Новак
Кулиган ЦВ5-Ббс Филтер Кертриџ, 5 Микрон, Бело

Cw5 BBS полипропиленска рана тешка касета за филтрирање работи во culligan модел HD950 A системи за филтрирање на

DEN 1123.20
BCMCBV За Apple Watch Band Серија 44mm Мажи Легура Часовник Ремен 45mm 42mm Метална Рамка Модификација Мод Комплет Додатоци Новак
16 Мл Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Гимнастик-Кембел Борбени Камили Новак
16 Мл Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Гимнастик-Кембел Борбени Камили

Оваа вакуумска изолирана гимнастика од нерѓосувачки челик е совршена за уживање во пијалок во вашиот д�

DEN 3.00
2 метар 50мм Диа Сооднос 2: 1 Топлинска Смалувачка Цевка Црно Новак
2 метар 50мм Диа Сооднос 2: 1 Топлинска Смалувачка Цевка Црно

Тип : Топлина Се Намалува Тип : Топлина Се Намалува Име На производот Запаливост На Цевка Што Се Собира Т�

DEN 1249.60
Азееда 400мл Хеликоптер Силуета Деца Еднократно Шише За Вода/Пијалоци Новак
Азееда 400мл Хеликоптер Силуета Деца Еднократно Шише За Вода/Пијалоци

Содржи 400 мл течност Два заменливи капациспортски капа и јамка карабинер клип Висококвалитетно печатењ

DEN 2.67
ГЕДОР 20 Л 6 Приклучок 1/4, Долг 6 мм Новак
ГЕДОР 20 Л 6 Приклучок 1/4, Долг 6 мм

Акц ДО ДИН 3124, ИСО 27251 Квадратни диск како НА DIN 3120C 6.3, ISO 1174, со топката задржување на жлебот Рачно управув�

DEN 2.33
2 ПАРЧИЊА Голем Домашен Сладок Домашен Знак 32х14 Инчи Новак
2 ПАРЧИЊА Голем Домашен Сладок Домашен Знак 32х14 Инчи

Ќе Добиете Парче висококвалитетен преклопен домашен сладок домашен знак декор, кој доаѓа со прекрасен �

DEN 1.00