Завртки за самопреслушување За Метал, 410 Нерѓосувачки Челик #8#10 Комплет Асортиман На Завртки За Самопреслушување, 425 ПАРЧИЊА Избрана Глава на Бандаж &засилувач; Шес?

Завртки за самопреслушување За Метал, 410 Нерѓосувачки Челик 810 Комплет Асортиман На Завртки За Самопреслушување, 425 ПАРЧИЊА

DEN 360.80

Новак

Достапно за нарачка

●Висококвалитетни Завртки за Самопреслушување● : 100% изработени од врвен нерѓосувачки челик 410, што е највисока форма на челик отпорен на корозија, отпорен на 'рѓа и корозија, обезбедувајќи одлични перформанси во секое опкружување, не грижете се за' рѓа и кршење. €425pcs 11 Стандардни Големини : овој асортиман на завртки за самопреслушување вклучува 425 парчиња 11 најкористени големини за вашите различни потреби. Вклучувајќи #8х1/2", #8х5/8", #8х3/4", #8х1", #8х1-1/4", #8х1-1/2", #10х5/8", #10х3/4", #10х1", #10х1-1/4", #10х1-1/2", вкупно 425 парчиња. €3 Типови На Глава : избрани завртки за самопреслушување од нерѓосувачки челик вклучува 180 парчиња рамна глава и 150 парчиња глава на бандаж и 95 парчиња шестоаголна глава, типови со повеќе глави совршени за различни апликации. И овие завртки за само дупчење обично имаат остри точки што помага да навлезат во материјалите, дефинитивно е задолжително дома. ●Засилена Кутија За Складирање● : сите завртки за самопреслушување се добро спакувани во армирано означено куќиште за складирање со задебелени брави и разделувачи, различни големини на завртки се сортираат и се чуваат во различни прегради, практични и уредни, уредни и лесни за чување. ●Безгрижна Услуга : ветуваме гаранција од 24 месеци, доколку имате какви било работи, слободно контактирајте не. Завртките за самостојно дупчење за метал без претходно дупчење, можат широко да се користат во метал, дрво, пластика, а понекогаш и поврзување на разни плочи, тие обично се користат во многу области како што се домот, градежништвото, индустријата итн. Завртки Од Нерѓосувачки Челик Со Високи Перформанси. Висококвалитетниот нерѓосувачки челик 410 им дава на завртките голема отпорност на ' рѓа и корозија, овозможувајќи им на завртките да работат добро дури и во тешки средини. Флексибилна Комбинација од 3 Типа На Глава. Филипс вози бандаж главата и шестоаголна глава и рамна глава завртки, овие различни типови на глава може да се совпаднат со различни апликации. Практични Завртки За Само Дупчење. Комплетот завртки за самопреслушување содржи 11 различни големини на завртки, вкупно 425 парчиња, вклучувајќи завртки #8 #10 и должини од 1/2" до 2", ви овозможуваат да уживате во практичноста што ви ја носи комплетот за завртки. Широк Спектар На Апликации. Завртките за самостојно дупчење од нерѓосувачки челик главно се користат во метал, дрво или пластика. Видлива И Удобна Кутија. Сите завртки се совршено спакувани во добра и засилена кутија со двострани етикети, лесно можете да ја пронајдете потребната големина.

Избор на клиент

нора стапчиња за јадење мајк 112762 Новак
нора стапчиња за јадење мајк 112762

Големина : Л 9,1 инчи (230 мм) Материјал : Природно дрво Земја на Потекло : Јапонија Машина за миење садовибез

DEN 2.67
Бендон Издаваштво Док Мекстафинс Замислете Мастило Хаос Слободен Игра Книга Новак
Бендон Издаваштво Док Мекстафинс Замислете Мастило Хаос Слободен Игра Книга

Вклучува 1 Неред Бесплатно Замислете Маркер За Мастило за да откриете скриени слики Док Мекстафинс Зами

DEN 127.20
Нова Av Одмаздници Симбол Сива Сенка технологија 39 триесет Вградена Капа Новак
Нова Av Одмаздници Симбол Сива Сенка технологија 39 триесет Вградена Капа

100% Полиестер Опремено затворање Официјално лиценциран производ Одмаздници Висококвалитетен дизајн Га

DEN 2.33
Делта Славина 3 - Спреј Допир - Чиста Глава За Туширање, Венецијанска Бронзена РП34355РБ Новак
Делта Славина 3 - Спреј Допир - Чиста Глава За Туширање, Венецијанска Бронзена РП34355РБ

ИНТЕНЗИВНО МОЌЕН Потопете се во стабилниот, интензивно моќен спреј за целото тело со силни струи на вод�

DEN 1.00
Идомија 8 Л Пластична Кутија За Брава За Складирање, Проѕирни Контејнери Со Капаци, 2-Пакување Новак
Идомија 8 Л Пластична Кутија За Брава За Складирање, Проѕирни Контејнери Со Капаци, 2-Пакување

Комплетот вклучува 2 проѕирни пластични канти со капаци Капацитет : 8 литри Големина на секоја кутија : 12,

DEN 367.84
Перлер Мушка Организатор Мали Контејнери За Складирање, 12 парчиња. Новак
Перлер Мушка Организатор Мали Контејнери За Складирање, 12 парчиња.

Вклучува (12) контејнери За складирање Перлер мушка Кантите за складирање монистра перлер се прилепуваа�

DEN 2.33