Влажен полисер 1/2 Половина од тркалото на профилот на профилот 5 Дијамант конвексно сечило сегментирано сечило за полирање на дијаманти 26+1 За камен керамички грани

Влажен полисер 1/2 Половина од тркалото на профилот на профилот 5 Дијамант конвексно сечило сегментирано сечило за полирање

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

Во овој пакет се вклучени 3 дополнителни парови јаглеродна четка. Арбонската четка е потрошен дел од сите типови полисер. Тие треба да бидат заменети кога ќе бидат исцрпени, инаку Полишер престане да работи. 1 парче од (110 V, 1000-4500 вртежи во минута, прилагодливи, 1000 W, 60 Hz, црево за вода, рачка D, странична рачка, 3 дополнителна јаглеродна четка) Нова верзија на влажна променлива брзина. 26 парчиња од 4 " / 4 инчи подлога за полирање на дијаманти : 5 x гриц 50 100 200 400, 2 x решетка 800 1500 3000, 1 x 4" тампон со дијамантска глазура (тој носи огледало како полиран резултат на мермер од природен камен гранит). И 1 x 4 " / 4 инчен алуминиум велкро држач / држач за подлога. И 1 x 5" / 125 mm сегментирани сегментирани сечиња за сечење на камен -бетон. И 1 x 5 " / 125 mm дијамантски конвексно сечило за камен -бетонски круг / сечење на дупки. И 1 парче Б13 (1/2" / 13 mm) Дијамант радиус булноза / половина билнозен рутер бит за висок 13 мм или дебел камен бетон. Овој пакет носи : 3 дополнителни парови јаглеродна четка се вклучени во овој пакет. Арбонската четка е потрошен дел од сите типови полисер. Тие треба да бидат заменети кога ќе бидат исцрпени, инаку Полишер престане да работи. 1 парче од (110 V, 1000-4500 вртежи во минута, прилагодливи, 1000 W, 60 Hz, црево за вода, рачка D, странична рачка, 3 дополнителна јаглеродна четка) Нова верзија на влажна променлива брзина. 26 парчиња од 4 " / 4 инчи подлога за полирање на дијаманти : 5 x гриц 50 100 200 400, 2 x решетка 800 1500 3000, 1 x 4" тампон со дијамантска глазура (тој носи огледало како полиран резултат на мермер од природен камен гранит). И 1 x 4 " / 4 инчен алуминиум велкро држач / држач за подлога. И 1 x 5" / 125 mm сегментирани сегментирани сечиња за сечење на камен -бетон. И 1 x 5 " / 125 mm дијамантски конвексно сечило за камен -бетонски круг / сечење на дупки. И 1 парче Б13 (1/2" / 13 mm) Дијамант радиус булноза / половина билнозен рутер бит за висок 13 мм или дебел камен бетон.

Избор на клиент

Reskit RSU72-0124-1/72 F-16 Затворени издувни млазници за комплет Revell Новак
Reskit RSU72-0124-1/72 F-16 Затворени издувни млазници за комплет Revell

Производител : Reskit (Украина) Скала : 1 / 72 Материјал : смола Опис на комплетот : Необјавен, необјавен Состој�

DEN 2.67
Разредување на SBL Sumbul 30 ch Новак
Разредување на SBL Sumbul 30 ch

SBL Sumbul разредување 30 ch (30 ml) еден Користете под надзор на медицински советник Некој производ на хемопатиј

DEN 150.24
Морхичен хематит 20 парчиња прстени апсорбираат негативна енергија / 7,5 Сет на нараквица со магнетен хематит Новак Попуст
Останете фит протеински шејкер, замрзнување на ЕЗ Новак
Останете фит протеински шејкер, замрзнување на ЕЗ

Направен од материјал без БПА База на гел за замрзнување на двојни wallидови Вграден миксер / Сифтер...

DEN 0.67
Anivivo жени тениски залепени хеланки со џебови, хеланки на јога со здолништа и тениска облека од пикбол Новак
Anivivo жени тениски залепени хеланки со џебови, хеланки на јога со здолништа и тениска облека од пикбол

90% полиестер, 10% спандекс Увезени Еластично затворање Легање+ Различни здолништа : пламен пламери со хел�

DEN 493.92
Ние сме чувари на меморија 12x12 фото албум- јагода Новак
Ние сме чувари на меморија 12x12 фото албум- јагода

Дел од семејството : Овој стилски врзивно средство е само едно од многуте прекрасни производи за чување

DEN 527.84
Allydrew големи и мали преклопувачки тотено најлонски торбички за намирници, сет од 4 Новак
Allydrew големи и мали преклопувачки тотено најлонски торбички за намирници, сет од 4

Машина за перење Боите нема да избледат по миењето За големината на паметен телефон Земете неколку со в�

DEN 2.00
BZBYCZH компатибилен за Shicoh ICFAN 0406-12V 12V 0.09A 2PIN вентилатор за ладење Новак
BZBYCZH компатибилен за Shicoh ICFAN 0406-12V 12V 0.09A 2PIN вентилатор за ладење

BZBYCZH компатибилен за Shicoh ICFAN 040612 V 12 V 0.09 A 2 PIN вентилатор за ладење Тип на состојба : Сосема нов вентилатор �

DEN 80.64
Travel USB Plus Меѓународен адаптер за електрична енергија компатибилен со Honor 7C за светска моќ за 3 уреди USB TypeC, USB-A Новак
Стегач за заварување на уретан појас Новак
Стегач за заварување на уретан појас

Способни да се приклучат на сите форми на уретански ремени до 2 1 / 4 инчи во ширина и 1 / 2 инчи во дебелина...

DEN 239.84
SDS Survival Paracord нараквица Зелена 7-во-1 тактичка нараквица-итна свиреж, компас, LED светлина и стартер за оган Новак
Комерцијална оценка на неопренови, црна, 60A, 0,75 x 2 x 2 Новак
Комерцијална оценка на неопренови, црна, 60A, 0,75 x 2 x 2

Дебелината од 3 / 4инчи нуди суперлативна апсорпција на влијанија и отпорност на абразија на тешки работ�

DEN 296.00
Расслер С.О.Х.О. 15244452620 кутија за фиоки за DIN A4 со јачина на дупката за рачката Новак
Расслер С.О.Х.О. 15244452620 кутија за фиоки за DIN A4 со јачина на дупката за рачката

Формат : DIN A4 Практична дупка за прсти Стабилен Боја Крафт Со производи од S.O.H.O Серија Може да се комбинир

DEN 1.00
Славини за мелење на кокод, 1/8-27 NPTF нишка H2, машина 3 алатка за навојување на завртки за завртки-, 1 парчиња Новак
Четки за шминка Mmllzel 14 парчиња синтетички прикривачи Фондација во прав сенки за очи за шминка за шминка Новак
Четки за шминка Mmllzel 14 парчиња синтетички прикривачи Фондација во прав сенки за очи за шминка за шминка

Лесен за лепење во прав со природна боја, па дури и рендерирање Четки без бои, без ливчиња, го воздигнува�

DEN 6278.40
Кабилок реверзибилен накит што виси вреќи метални куки накит куки метална црна ПВЦ Новак
Кабилок реверзибилен накит што виси вреќи метални куки накит куки метална црна ПВЦ

Оксфордска ткаенина, ПВЦ Метални куки торбата за складирање на накит може да се обеси во плакари, врати,

DEN 2.67