Altec Lansing Versa Porta - Водоотпорен Bluetooth звучник, издржлив и преносен звучник за употреба на отворено, 6 часовно траење на батеријата и опсег од 33 стапки, црна

Altec Lansing Versa Porta - Водоотпорен Bluetooth звучник, издржлив и преносен звучник за употреба на отворено, 6 часовно траење

DEN 0.67

Новак

Достапно за нарачка

Издржливи звучници на отворено : Нашите звучници на отворено Bluetooth конекција и издржлива надворешност ги прави совршени преносни звучници за Bluetooth за авантурите на дивината! Со 6 часа траење на батеријата и опсег од 33 метри, нашиот безжичен звучник Bluetooth се поврзува брзо и останува наполнет за целата забава! И со водоотпорен рејтинг на IPX7, нашиот преносен звучник за туширање Bluetooth водоотпорен дизајн го одржува заштитен од елементите, што го прави фантастично за одмори и патувања!. Звучниците Bluetooth безжични корисници можат да веруваат да ја задржат својата музика да свират дожд или сјај, нашите преносни звучници прават совршени додатоци за кампување или додатоци за кајак, што ви даваат звучници на отворено за секое опкружување!. Звучниците со батерија ја одржуваат вашата музика како свири до 6 часа, давајќи ви многу време да уживате во вашиот Bluetooth Boombox додека сте во движење. Без разлика дали ви требаат Bluetooth звучници на отворено за вашиот следен BBQ или мини звучник за базени, ние ве покриваме!. Водоотпорни звучници на IPX7 : Altec lansing Versa Porta Bluetooth звучник водоотпорен дизајн ја одржува вашата музика како свири во која било околина, обезбедувајќи безжичен звучник корисниците на Bluetooth може да веруваат да се спротивстават на елементите. Издржливи звучници на отворено : Нашите звучници на отворено Bluetooth конекција и издржлива надворешност ги прави совршени преносни звучници за Bluetooth за авантурите на дивината! Со 6 часа траење на батеријата и опсег од 33 метри, нашиот безжичен звучник Bluetooth се поврзува брзо и останува наполнет за целата забава! И со водоотпорен рејтинг на IPX7, нашиот преносен звучник за туширање Bluetooth водоотпорен дизајн го одржува заштитен од елементите, што го прави фантастично за одмори и патувања!. Звучници со висок квалитет на Bluetooth : Без разлика дали ви треба преносна звучна лента за базенот или моќни безжични звучници за авантуристички авантури, Altec Lansing Versa Porta Bluetooth звучник обезбедува крајно водоотпорно искуство со звучникот на Bluetooth. Без разлика дали ви требаат Bluetooth звучници на отворено за вашиот следен BBQ или мини звучник за базени, ние ве покриваме!. Звучниците за Bluetooth Bluetooth altec lansing се преносни звучници што корисниците на Bluetooth можат да веруваат да ја одржуваат својата музика каде и да се, без разлика дали им е потребен звучник за Bluetooth за туширање или солиден звучник на отворено!.

Избор на клиент

Tamron SP 70-300mm f/4-5.6 DI VC УСД леќи за Nikon со комплет за филтрирање со 3 парчиња, 64 GB Extreme Pro SD картичка, леќи Новак
Tamron SP 70-300mm f/4-5.6 DI VC УСД леќи за Nikon со комплет за филтрирање со 3 парчиња, 64 GB Extreme Pro SD картичка, леќи

Предметите за пакети вклучуваат : комплет за филтрирање со 3 парчиња, 64 GB Extreme Pro SD картичка, леќи за леќи, �

DEN 7047.84
Мика Рачно Намотана Акома Пуебло Керамичка Чинија со Набразден Раб Новак
Мика Рачно Намотана Акома Пуебло Керамичка Чинија со Набразден Раб

Традиционално Рачно Намотан Сад со Набразден Раб Рачно Насликани Со Користење На Природни Пигменти...

DEN 3.00
CK Глобална Заграда ЗА Монтирање НА Ѕид СО Низок профил СО Вградено Ниво На Дух за SAMSUNG TV 40-инчен Модел: DB40E . Новак
Дејвис &засилувач; Санфорд TRAVLRV Виста Патник Статив Новак
Дејвис &засилувач; Санфорд TRAVLRV Виста Патник Статив

Совршен за дигитални, видео и сеуште камери со тежина до 4 килограми Алуминиум со дијаметар од 20мм, нозе �

DEN 2.67
Аквапели Вакуум Изолирани Патување Кафе Кригла, 16 Унци, Виола Виолетова Новак
Аквапели Вакуум Изолирани Патување Кафе Кригла, 16 Унци, Виола Виолетова

Виола Виолетова е привлечна боја која сигурно ќе даде изјава Ги одржува течностите топли 6 часа или ладн

DEN 3.00