Орнамент Ксенија-на-кристална топка , чиста кристална топка w/ златна метална штанд апстрактна очна уметност занаети w/ бела камена база , декор за домашна канцела?

Орнамент Ксенија-на-кристална топка , чиста кристална топка w/ златна метална штанд апстрактна очна уметност занаети w/ бела

DEN 3.33

Новак

Достапно за нарачка

Тоа е рачно изработено, полирано и проверено за да се обезбеди највисок квалитет и конзистентност на К9. Различни стилови и комбинации, богата вселенска визуелна смисла. ❂ Pack Пакет】 : 1x кристална топка, 1x златен метал. Тоа е идеално за фотографија на отворено со мобилен телефон или камера. ▲ Декорација на стаклената кристална топка додава елегантен и мистериозен шарм во просторот. ❂ 【Топол подарок】 : Креативен и уик стилизиран дизајн, овие занаети можат да бидат претставени како подарок на вашите пријатели или семејство. Спроведување на верувањето на Фенг Шуи, јасни кристални топки ќе привлечат позитивна енергија во просторијата. ❂note : ▲ Кога ја користите кристалната топка, ве молиме избегнувајте директна сончева светлина или друга светлина со висока температура долго време. Ефектот на долгорочната директна сончева светлина е сличен на оној на лупа. Материјалот на К9 е потранспарентен од другите материјали и не е лесно да се има нечистотии. Спроведување на верувањето на Фенг Шуи, јасни кристални топки ќе привлечат позитивна енергија во просторијата. Тоа е идеално за фотографија на отворено со мобилен телефон или камера. Не олово, 100% јасно.9" (23 x 15cm) мудрост - 9,4 "x 7. Ја отфрла светлината на сферата и користи транспарентна сфера за да создаде креативни фотографски ефекти, за да земе интересни теми и необични фотографии. ❂ 【Декорирајте и донесете среќа】 : Инспирирани од геометриските форми и модерната архитектура, оваа уметничка кристална топчести украси можат да ја декорираат вашата соба станува се повеќе мода и индивидуална. ❂ 【Топол подарок】 : Креативен и уик стилизиран дизајн, овие занаети можат да бидат претставени како подарок на вашите пријатели или семејство. Како подароци за в Valentубените, подароци за Денот на мајката, Божиќни подароци, подароци за Денот на благодарноста, подароци за годишнина, подароци за роденден или подароци за празници. ▲ Кристална топка направена од К9 К9 Кристал е едно од најквалитетните оптички стакло. Кристалната топка е идеален реквизит за фотографија. Castents Производство Карактеристики : Висококвалитетна чиста (класична) кристална топка Кристалната топка е изработена од висококвалитетно, беспрекорно K9 транспарентно стакло, без меурчиња, искривување, пукнатини или нечистотии и има чист ефект на рефлексија. Креативен и елегантен стилизиран дизајн, стилски и исклучителен. Различни стилови и комбинации, богата вселенска визуелна смисла. Ја отфрла светлината на сферата и користи транспарентна сфера за да создаде креативни фотографски ефекти, за да земе интересни теми и необични фотографии. ❂ 【Исклучителна изработка】 : Направено од К9 кристално, оптички стакло со највисок квалитет. ❂ 【Додатоци за фотографија】 : Кристална топка и база можат да се одвојат. ▲ Ако не сте задоволни од која било причина, само вратете се за поврат на вашата набавна цена; Ветуваме 24 часа поддршка на клиентите, Ве молиме слободно контактирајте не за кој било проблем со производот и нарачката. Секоја топка се испитува за јасност, а нечистотиите пред да бидат спакувани. Креативната легура е изработен од висококвалитетен метал, еколошки, здрав, отпорен на корозија и не е лесно деформиран. ▲ Со среќа инспирирана од очите и геометриските форми, штандот со убава форма и кристална топка создава елегантна и луксузна домашна атмосфера, што подразбира целосен живот. Секоја топка се испитува за јасност, а нечистотиите пред да бидат спакувани. Тој е многу погоден како исклучителна декорација за простор за живеење или студио. Користењето на оваа кристална топка може да направи повеќе уникатни и креативни фотографии, а исто така ја прави фотографијата полна со забава.

Color: Gold Material

Избор на клиент

Азар Прикажува 610199-Wht 9 Широк Ротирачки Дисплеј База-РАМНО Во Бело Новак
Азар Прикажува 610199-Wht 9 Широк Ротирачки Дисплеј База-РАМНО Во Бело

Ротирачка основа со капацитет на оптоварување од 150 килограми Боја и Материјал : Бела пластика Димензиј�

DEN 625.12
Powerbass ACS - 4120 Засилувачи Новак
Powerbass ACS - 4120 Засилувачи

2ом Стерео / 4ом Моно Стабилно Коло Влезови На Високо / Ниско Ниво Променлива 12db Висок / Низок Премин Ел

DEN 1129.60
1991 Про Сет Јо Мтв Рапс Неспорт 1 Бел Бив Дево Официјална Музика Стандардна Големина Трговска Картичка Новак
1991 Про Сет Јо Мтв Рапс Неспорт 1 Бел Бив Дево Официјална Музика Стандардна Големина Трговска Картичка

Диџеј Спортски Картички, сега Е Колорадо Спортски Картички Пребарајте ги нашите нови и гроздобер спорт�

DEN 39.84
Жичани Маркери, Црно/Бело, ПК25 Новак
Жичани Маркери, Црно/Бело, ПК25

€ Точка : Нумерички Легенда Жица Означување Картичка ● Боја : Црна На Бела Боја ● Материјал : Винил € Ле�

DEN 1.33
Ј2 Класичен Рок Картички 48-Пол Памук Новак
Ј2 Класичен Рок Картички 48-Пол Памук

Ова е сосема ново нециркулирано ограничено издание (големината на изданието е 200) картичка за тргување О

DEN 964.80
1968, Боб Лили, Автограм Топс Картичка Гроздобер-Нфл Автограм Фудбалски Картички Новак
1968, Боб Лили, Автограм Топс Картичка Гроздобер-Нфл Автограм Фудбалски Картички

Доаѓа Со Сертификат За Автентичност од И Бекет Автентикација Категорија; Мак Автограм Фудбал Картички..

DEN 1711.84
Tamron SP 70-300mm f/4-5.6 DI VC УСД леќи за Nikon со комплет за филтрирање со 3 парчиња, 64 GB Extreme Pro SD картичка, леќи Новак
Tamron SP 70-300mm f/4-5.6 DI VC УСД леќи за Nikon со комплет за филтрирање со 3 парчиња, 64 GB Extreme Pro SD картичка, леќи

Предметите за пакети вклучуваат : комплет за филтрирање со 3 парчиња, 64 GB Extreme Pro SD картичка, леќи за леќи, �

DEN 7047.84
Гордон Четка 0987-00050 Фич Црна Наежвам Четка Новак
Гордон Четка 0987-00050 Фич Црна Наежвам Четка

Ве молиме внимателно прочитајте ги описите пред да нарачате Ве молиме, не двоумете се да контактирате с�

DEN 992.00
ШИПТ Чиста Вода Флаширана Пумпа За Вода Дозер За Вода Автоматски Електричен Уред За Пумпање Полнење Вода Новак