Рамна Алатка 660 Килограми Капацитет Преклоплива Клупа За Тежина, Рамна Клупа За Вежбање Седнете Тежина На Клупата И Клупа За Преклопување На Стомачни Тренинзи За Д?

Рамна Алатка 660 Килограми Капацитет Преклоплива Клупа За Тежина, Рамна Клупа За Вежбање Седнете Тежина На Клупата И Клупа За

DEN 1460.80

Новак

Достапно за нарачка

- Квалитетна Рамна Клупа За Вежбање Во теретана : Клупа За Вежбање Изградена од Висококвалитетен Челик со Завршница обложена со Прав Отпорна на Гребење за Да Се спротивстави на Најтешките Рутини за Вежбање. - Тешка Челична Конструкција : Тежок задебелен челик, капацитет од 300 килограми/660 килограми тежина, не грижете се за стабилноста. - Разноврсна Употреба : Добра за вежбање дома, теретана, стан и мало место. - Преносни Клупи За Кревање Тежина За Повеќенаменска Употреба-Популарни За Тренинзи со Цело тело Како Притискање На Гира, Притискање На Градите, Натопи на Клупата за Трицепс итн. Одлично За Употреба со Решетка за Сквотирање или Тегови. - 100% задоволувачки решенија доколку има проблеми! Обезбедуваме висококвалитетна клупа за тежина за нашите клиенти, секој проблем може да не контактира во секое време, нашата крајна филозофија е да им дадеме на клиентите добро искуство за купување, со производи со највисок квалитет и 100% услужен Однос кон секој клиент, добри желби до сите околу вас!. - Зошто поминувате часови во теретана кога можете да тренирате дома?Оваа клупа за вежбање ви овозможува да го доведете квалитетот на салата до приватноста на вашиот дом. Совршен за добивање на стомачни мускули во форма!- Спецификација : Материјал : Челична Конструкција + стп кожа + пена сунѓер макс тежина оптоварување : 300 кг/660 фунти-Пакетот Вклучува : 1x Клупа-повеќестрани опции За Вежбање : 1. Седишта (Стомачни тренингот) 2. Наклон - И Рамен Клупата Притисни3. Може да се користи во комбинација со други фитнес опрема. Ова е универзален фитнес производ кој ги става речиси сите мускулни групи на работа.- Карактеристики : Лесна За Поставување И Управувана Челична Рамка Удобен Потпирач За Грб и густо обложени ролки за шипки за нозе со Дебелина на Седиштето прилагодливо седиште корисна Лента за Нозе : ги држи нозете на место препорачано за почетници И напредни Совети : 1. рачно мерење, ќе има грешка од 1-3 см, ве молиме разберете.2. Поради светлината и личните разлики во разбирањето на боите, ќе има мала разлика во бојата, во натура преовладува.- Забелешка : имајте какви било прашања, слободно контактирајте не.

Material: Steel Construction + PU leather + Foam sponge
Max weight load: 300kg/660lbs
- Package Includes:
1x Bench:
- Multi-Sided Workout options:
1. Sit-Ups (Abs workout):
2. Incline- and Flat Bench Press:
3. Can be used in combination with other Fitness equipment. This is an universal fitness product that puts almost all muscle groups to work.:
- Features:
Easy to Set-up and Operate:
Durable Steel Frame:
Comfortable Backrest and Seat:
Thick densely padded leg bar rollers:
Adjustable seat:
Useful Leg Bar: keeps your legs in place
Recommended for beginners and the advanced:
- Tips:
1. manual measurement, there will be 1-3cm error, please understand.:
2. Due to light and personal differences in color understanding, there will be small color difference, in kind prevail.:
- Note:
Have any questions, please feel free to contact us. :

Избор на клиент

Аквапели Вакуум Изолирани Патување Кафе Кригла, 16 Унци, Виола Виолетова Новак
Аквапели Вакуум Изолирани Патување Кафе Кригла, 16 Унци, Виола Виолетова

Виола Виолетова е привлечна боја која сигурно ќе даде изјава Ги одржува течностите топли 6 часа или ладн

DEN 3.00
Работна Вежба, 5,10 мм, Карбид Новак
Работна Вежба, 5,10 мм, Карбид

Категорија : Обработка Дупчење и Правење Дупки Категорија : Обработка Дупчење и Правење Дупки...

DEN 2.00
Коста дел мар 5х7 Рециклирана Крпа За Чистење Микрофибер, Нов Бран Сино, 5 х 7 Новак Попуст
Коста дел мар 5х7 Рециклирана Крпа За Чистење Микрофибер, Нов Бран Сино, 5 х 7

Микрофибер Произведено во САД КРПА ЗА ЧИСТЕЊЕ МИКРОФИБЕР : Дизајнирана од ултра меки микро нишки, рецик�

DEN 223.68
ВИДИА ГТД ГТ305059 Победа ГТ30 КС Допрете, Полудолна Шамија, Десна Рака, 5 Флејти, 7/16-20, ХСС-Е-ПМ, Тикн Слој Новак
ВИДИА ГТД ГТ305059 Победа ГТ30 КС Допрете, Полудолна Шамија, Десна Рака, 5 Флејти, 7/16-20, ХСС-Е-ПМ, Тикн Слој

Оптимизираниот дизајн на спирална флејта овозможува да се навојат длабоки слепи дупки Понудете предно�

DEN 969.28
Азар Прикажува 610199-Wht 9 Широк Ротирачки Дисплеј База-РАМНО Во Бело Новак
Азар Прикажува 610199-Wht 9 Широк Ротирачки Дисплеј База-РАМНО Во Бело

Ротирачка основа со капацитет на оптоварување од 150 килограми Боја и Материјал : Бела пластика Димензиј�

DEN 625.12
BCMCBV За Apple Watch Band Серија 44mm Мажи Легура Часовник Ремен 45mm 42mm Метална Рамка Модификација Мод Комплет Додатоци Новак
CK Глобална Заграда ЗА Монтирање НА Ѕид СО Низок профил СО Вградено Ниво На Дух за SAMSUNG TV 40-инчен Модел: DB40E . Новак
Глобал-Стоматолошки Мини Ултразвучен Комплет За Чистење Контактни Леќи Дневна Нега Брзо Чистење Нов СЕ-3200 Новак
Bzyoo Navy Organica and Collection Collection 12 сет за вечера со 12 компјутери Новак
Bzyoo Navy Organica and Collection Collection 12 сет за вечера со 12 компјутери

Современ дизајн : Бидејќи сите планети се вртат околу универзумот, ние ја претвораме оваа прекрасна, пре

DEN 799.84
ДОИТОЛ Бања Нерѓосувачки Челик Хартија Ролна Држач За Ткиво Со Полица За Телефон Складирање На Кутија За Ткиво Новак
SJQKA - ротирачки сад слив славина, целосна бакарна славина, ладна топла вода кујна славина Новак
SJQKA - ротирачки сад слив славина, целосна бакарна славина, ладна топла вода кујна славина

Материјал : локален бакар Водечките ротирачки ротирачки : Стил : една дупка една рачка Тип на вентил : јад

DEN 411.20
Глувчето Умен Пишување Преглед Исклучителна Срцето Винил Налепница Велосипед Шише Налепница Новак
Глувчето Умен Пишување Преглед Исклучителна Срцето Винил Налепница Велосипед Шише Налепница

Големина : дијаметар 10см (4инч); има 0,2 см (0,08 инчи) бел раб околу налепниците Класификација : Налепници...

DEN 415.84
Ј2 Класичен Рок Картички 48-Пол Памук Новак
Ј2 Класичен Рок Картички 48-Пол Памук

Ова е сосема ново нециркулирано ограничено издание (големината на изданието е 200) картичка за тргување О

DEN 964.80
1PCS 710002 c2 24vdc 2n/0 Нови Новак
1PCS 710002 c2 24vdc 2n/0 Нови

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 2.67