Француски сервер за салата со бикови 2 парчиња сет - меламин вечера - 13 - Надворешно, забава, прибор - Фестивал

Француски сервер за салата со бикови 2 парчиња сет - меламин вечера - 13 - Надворешно, забава, прибор - Фестивал

DEN 2.33

Новак

Достапно за нарачка

Висококвалитетен меламин за вечера е совршен за секојдневно јадење и забавно; Тешка тежина и празнична, француска вечера за вечера со бикови е најдобрата колекција на плочи, пластери и прибор за сервирање. Совршен за внатрешна и надворешна употреба; Меламин е одличен за BBQ, летна забава, забавна, фиеста и забави од сите видови; Многу пријателски за деца, нема да чипне или пука лесно. Серверите за салата се одлични за сервирање на вашата омилена храна; користете со салати, тестенини и многу повеќе; Прекрасните бои се толку апетити на вашите гости нема да престанат да зборуваат за тоа. Не користете во микробранова печка; Безбедна машина за миење садови; застаклен меламин; не-апсорбирачки; БПА-без; гребење и отпорни на распарчување. Француските дизајни на бикови се создадени од Jackеки Шапиро - иконокласт дизајнер со седиште во Newујорк; Истражете појавување и мешање на други француски модели на бикови за да ја создадете вашата лична колекција. Висококвалитетен меламин за вечера е совршен за секојдневно јадење и забавно; Тешка тежина и празнична, француска вечера за вечера со бикови е најдобрата колекција на плочи, пластери и прибор за сервирање. Совршен за внатрешна и надворешна употреба; Меламин е одличен за BBQ, летна забава, забавна, фиеста и забави од сите видови; Многу пријателски за деца, нема да чипне или пука лесно. Серверите за салата се одлични за сервирање на вашата омилена храна; користете со салати, тестенини и многу повеќе; Прекрасните бои се толку апетити на вашите гости нема да престанат да зборуваат за тоа. Не користете во микробранова печка; Безбедна машина за миење садови; застаклен меламин; не-апсорбирачки; БПА-без; гребење и отпорни на распарчување. Француските дизајни на бикови се создадени од Jackеки Шапиро - иконокласт дизајнер со седиште во Newујорк; Истражете појавување и мешање на други француски модели на бикови за да ја создадете вашата лична колекција. Направено од 100 -процентен меламин и може да се користи на масата во кујната, countertop или внатрешен двор. Меламин е отпорен на висока топлина, тој е расипан и идеална основа за шема. Плус, меламин не ги апсорбира течностите од храната, што ви помага да избегнете загадување на вашата храна со штетни бактерии d водечка причина за болест и труење со храна. Издржливоста и функционалноста на материјалот е совршена за забавно или забавно на отворено, секојдневна употреба и е целосно безбедна за децата. Францускиот Бул се врти на забава. Се одликува со застаклена површина што се спротивставува на гребнатини. Не за микробранова употреба. Врвна машина за миење садови безбеден. Француски Бул Д повторно ги толкува секојдневните главни делови со свеж, модерен спин!.

Избор на клиент

16 Мл Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Гимнастик-Кембел Борбени Камили Новак
16 Мл Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Гимнастик-Кембел Борбени Камили

Оваа вакуумска изолирана гимнастика од нерѓосувачки челик е совршена за уживање во пијалок во вашиот д�

DEN 3.00
Ѕвездени Патеки Откритие Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува Новак
Ѕвездени Патеки Откритие Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува

Ѕвездени Патеки Дискавери Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува (Целосно Крварење)...

DEN 240.00
Азееда 400мл Хеликоптер Силуета Деца Еднократно Шише За Вода/Пијалоци Новак
Азееда 400мл Хеликоптер Силуета Деца Еднократно Шише За Вода/Пијалоци

Содржи 400 мл течност Два заменливи капациспортски капа и јамка карабинер клип Висококвалитетно печатењ

DEN 2.67
Марта Стјуарт Амбер Цветни Кујна Пешкир Постави 4-Пакет, Сина/Зелена, 16 x28 Новак
Марта Стјуарт Амбер Цветни Кујна Пешкир Постави 4-Пакет, Сина/Зелена, 16 x28

100% памук АКВАРЕЛ ЦВЕТНИ ДИЗАЈН : Марта Стјуарт Килибар Цветни 4Пакет Кујна Пешкир сет е убаво печатени с�

DEN 212.64
1PCS 7MBP50NA060 Нови Најдобра Гаранција За Квалитет На Услугата Новак
1PCS 7MBP50NA060 Нови Најдобра Гаранција За Квалитет На Услугата

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 0.33
1PCS 710002 c2 24vdc 2n/0 Нови Новак
1PCS 710002 c2 24vdc 2n/0 Нови

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 2.67
Дејвис &засилувач; Санфорд TRAVLRV Виста Патник Статив Новак
Дејвис &засилувач; Санфорд TRAVLRV Виста Патник Статив

Совршен за дигитални, видео и сеуште камери со тежина до 4 килограми Алуминиум со дијаметар од 20мм, нозе �

DEN 2.67