Налепници за нокти на солисти зимски матрици 5 парчиња Божиќни нокти матрици цртан филм Божиќ шупливо DIY метал Божиќна маникир шаблони за нокти за уметност за нокти

Налепници за нокти на солисти зимски матрици 5 парчиња Божиќни нокти матрици цртан филм Божиќ шупливо DIY метал Божиќна маникир

DEN 2.67

Новак

Достапно за нарачка

Божиќни плочи за нокти се изработени од метал, кој е еколошки, безбеден и издржлив. Овие божиќни матрици за уметност на ноктите се подостапни, заштеда на време и погодно за употреба. Не се потребни вештини за сликање или цртање, со малку вежбање ќе имате маникир за квалитет на салонот за вашата облека за Божиќ. Божиќно печатење матрица лесна за употреба за почетници или професионалци. Создадете ги вашите уникатни декорации или налепници со овој креативен лист за украсување на уметноста за нокти. Божиќни плочи за нокти се изработени од метал, кој е еколошки, безбеден и издржлив. Овие божиќни матрици за уметност на ноктите се подостапни, заштеда на време и погодно за употреба. Не се потребни вештини за сликање или цртање, со малку вежбање ќе имате маникир за квалитет на салонот за вашата облека за Божиќ. Божиќно печатење матрица лесна за употреба за почетници или професионалци. Создадете ги вашите уникатни декорации или налепници со овој креативен лист за украсување на уметноста за нокти. Опис Ова е плоча за печат со повеќе обрасци кои ќе ви помогнат да креирате уникатни парчиња уметнички нокти и ќе ви овозможи да ја споделите забавата со вашите пријатели. Божиќната марка за печат е совршена за забави или моден изглед. Создадете убава уметност за нокти лесно дома. Карактеристики- боја : како што е прикажано.- Материјал : Метал.- Големина : Приближно. 12x6. 5x0. 11см. Пакет, вклучувајќи плоча за печат од 5 x.

Избор на клиент

Заменски хромирано копче џојстици Д-рампа R1 L1 R2 L2 Комплет за насока на режија ABXY копчиња за PS5 контролер Новак
Заменски хромирано копче џојстици Д-рампа R1 L1 R2 L2 Комплет за насока на режија ABXY копчиња за PS5 контролер

Погодно за : Play Station 5 PS5 Пакет : Копче за комплетно поставување Може да го замени вашето скршено, истроше�

DEN 398.40
3М крпа појас 68492-случај 977F, 8 во x 180 во 24 YF-тежина, 10 по куќиште, керамика, облога, сечење, агол на сечење, флејта, Новак
Спазап германски Класичен Офицер ww2 воена Униформа црн кожен officот палто офицер вистинска кожа црнrenchот палто Новак
Универзален прекинувач за промена 2 Селектор на позиција на позиција за лопатка на CAM 125A AC240V 440V Новак
Универзален прекинувач за промена 2 Селектор на позиција на позиција за лопатка на CAM 125A AC240V 440V

1 Материјал за компјутер : Направен од компјутерски материјал, прекинувачот е ретардант на пламен и изол

DEN 0.33
180 парчиња 8мм 26мм 304 не'рѓосувачки челик за задржување на прстенот за задржување на прстенот Новак
180 парчиња 8мм 26мм 304 не'рѓосувачки челик за задржување на прстенот за задржување на прстенот

Број на компјутери : 1 сет Снабдување со DIY : Електрични Сертификација : Ништо Потекло : Кина на копното...

DEN 868.80
ИНФРИ 1PCS My4 Општа Намена Реле 4pdt, 14pins Relais DC 12V/24V/110V 220v Реле My4nj Прекинувач Новак
ИНФРИ 1PCS My4 Општа Намена Реле 4pdt, 14pins Relais DC 12V/24V/110V 220v Реле My4nj Прекинувач

Име На производ Реле Реле Модел Бр.My4nJSocket Модел Бр.Pyf14action 4pdtcoil Напон : DC 12 V 24 V 110 V 220 VContact Напон5a 240 V AC5 A 28 V DCP

DEN 401.60
Идомија 8 Л Пластична Кутија За Брава За Складирање, Проѕирни Контејнери Со Капаци, 2-Пакување Новак
Идомија 8 Л Пластична Кутија За Брава За Складирање, Проѕирни Контејнери Со Капаци, 2-Пакување

Комплетот вклучува 2 проѕирни пластични канти со капаци Капацитет : 8 литри Големина на секоја кутија : 12,

DEN 367.84
Тоалет Четка Нерѓосувачки Челик Тоалет Четка Четка Тоалет Чистење Четка Тоалет Хром Четка Држач Новак
Тоалет Четка Нерѓосувачки Челик Тоалет Четка Четка Тоалет Чистење Четка Тоалет Хром Четка Држач

кои се меки и флексибилни, но цврсти и густи, ова лесно ги чисти тешко достапните области од вашата тоале

DEN 877.76