Фехун Тавански Вентилатори Со Светилки, Детски Тавански Вентилатор Со Лесна Спална Соба Тивка Лед Затемнета 3 Брзини Облак Сфан Таванско Светло Со Далечински Упра?

Фехун Тавански Вентилатори Со Светилки, Детски Тавански Вентилатор Со Лесна Спална Соба Тивка Лед Затемнета 3 Брзини Облак Сфан

DEN 209.60

Новак

Достапно за нарачка

Лед Извор На Светлина : Светилката Има Три Светли Бои (Бело Светло 6000К, Топло Светло 3000К, НЕУТРАЛНО Светло 4500К) И Функционален Вентилатор и Далечински Управувач за Контрола на Светилката и Вентилаторот. Вентилаторите и Светлата се Независни Функции и можат Да се Користат во Исто време или Во Делови за Да Ги Задоволат Вашите Животни, Семејни И Удобни Потреби. Прилагодлива Брзина На Ветерот : Таванската Светилка На Вентилаторот Прифаќа Дизајн на Циркулација на Воздухот. Опсегот На Брзина на Ветерот е Стабилен, Ефикасно Ја Намалува Отпорноста на Воздухот и Создава Мирен И Мек Природен Ветер. Три Опции За Брзина : Ниска/Средна/Висока. Ова Обезбедува Непречено и Безбедно Функционирање на Вентилаторот. Материјал : Тело На Фалсификувана Ламба Од Железо, Процес На Лак За Печење Со Висока Температура, Фина Текстура, Висококвалитетна Отпорна На Абење И Отпорна на Корозија, Издржливи И Надградени Задебелени Ножеви На Вентилаторот За Стомачни Мускули, Усвојување Аеродинамички Принципи, Имитирање На Дизајнот на Крилата, Со Стабилно Снабдување Со Воздух И Реставрација Во Статичко Удобно Искуство На Природен Ветер. Апликација : Извор НА Светлина 40 W, Напон : 110 V-240 V, Големина : Л : 60 См, Ч : 14,5 См. Лесен за Инсталирање и Чистење. Особено Погоден за Внатрешно Осветлување како Дневна Соба, Спална Соба, Кујна, Спална Соба, Детска Соба, Стан, Хотел Итн. Сервис : Вашето Задоволство Е Нашата Најголема Цел. Ве Молиме Контактирајте Не Ако Имате Какви Било Прашања. Ние Сме На Ваша Услуга во Секое време и Ќе Ви Се Вратиме Во Рок Од 24 Часа. Вашето Задоволство Е Нашата Најголема Потрага. Ако Имате Какви било Прашања, Слободно Контактирајте Не, Ние ќе Ви Одговориме во Рок од 24 Часа.Тип : Тавански Вентилатор Со Светлина И Далечински Управувач Боја : Црна/Златна Големина На Производот : L : 60 Cm/H : 15 Cm Power : 40wapplication Област : 8-20wapplication : 5%~100% Материјал : Хардвер + Акрилик + Abs Motor : Бакар Мотор Процес : Заварување + Мелење + Полирање Сечилото На Вентилаторот : Abs Control Метод : Далечински Управувач + Контрола На Ѕидот : 2,4 Гр далечински Управувач : Низок Шум На Ветерот Толку Низок Колку Што Е

Избор на клиент

Нова Av Одмаздници Симбол Сива Сенка технологија 39 триесет Вградена Капа Новак
Нова Av Одмаздници Симбол Сива Сенка технологија 39 триесет Вградена Капа

100% Полиестер Опремено затворање Официјално лиценциран производ Одмаздници Висококвалитетен дизајн...

DEN 2.33
Делта Славина 3 - Спреј Допир - Чиста Глава За Туширање, Венецијанска Бронзена РП34355РБ Новак
Делта Славина 3 - Спреј Допир - Чиста Глава За Туширање, Венецијанска Бронзена РП34355РБ

ИНТЕНЗИВНО МОЌЕН Потопете се во стабилниот, интензивно моќен спреј за целото тело со силни струи на вод�

DEN 1.00
Албум XJJZS 3inch 96 џебови за фотоапарати за мини филмска фотографија албумини албум Новак
Албум XJJZS 3inch 96 џебови за фотоапарати за мини филмска фотографија албумини албум

Може да има 96 фотографии или визит картички, вкупно 16 страници за овој албум со фотографии со паричник, 6

DEN 1035.20
Перлер Мушка Организатор Мали Контејнери За Складирање, 12 парчиња. Новак
Перлер Мушка Организатор Мали Контејнери За Складирање, 12 парчиња.

Вклучува (12) контејнери За складирање Перлер мушка Кантите за складирање монистра перлер се прилепуваа�

DEN 2.33
Нова интанк ЕФИ Пумпа За Гориво ЗА ЈАМАХА WR125R 2009-2013 Новак
Нова интанк ЕФИ Пумпа За Гориво ЗА ЈАМАХА WR125R 2009-2013

100% Сосема Нова Интанк Електрична Пумпа За Гориво И Комплет За Инсталирање Токму исто како и погоре насл�

DEN 608.00
Шину Машки Прогресивен Мултифокус Сино Светло Блокирање Очила За Читање Против замор-Ш032 Новак
Шину Машки Прогресивен Мултифокус Сино Светло Блокирање Очила За Читање Против замор-Ш032

Композитна рамка Композитна леќа неполаризирани Висока Енергија Видливи слој слој Ширина на објективо

DEN 2.67
ОЕМ Грејхил 78Ф02РАТ, Исклучете ГО НАТОПИ На Dpst 2 Подигнат Слајд 0.15 А 30vdc Компјутер Пинови 2000цикли 2.54 мм Преку Дупка Новак