Кујнска Канта За Ѓубре Креативна Корпа За Отпадоци За Домаќинство Кујна Едноставни Канти За Отпадоци Канцелариска Спална Соба Дневна Соба Со Голем Капацитет Корп?

Кујнска Канта За Ѓубре Креативна Корпа За Отпадоци За Домаќинство Кујна Едноставни Канти За Отпадоци Канцелариска Спална Соба

DEN 300.80

Новак

Достапно за нарачка

Кантите за отпадоци се модерни во форма, издржливи и обезбедуваат пригоден начин за складирање и задржување на отпадот; можете да го користите за рециклирање отпад или складирање на предмети за домаќинството. 1. Едноставно и текстурирано во агол од собата, носејќи чувство на чистота и елеганција. 2. Корпата за отпадоци е изработена од врвен пп материјал , цврста и издржлива , погодна за дневна соба , спална соба , бања ,студентски дом и канцеларија. 3. Притиснете канта за отпадоци за отпадоци за домаќинство, дизајн на покривка од дрво, лесно поправете ја кесата за ѓубре, а кесата за ѓубре исто така може да биде скриена од изложеност. 4. Голем дизајн на отворање, лесно фрлање ѓубре, а ѓубрето не е лесно да се фрли на подот. Кантите за отпадоци се модерни во форма, издржливи и обезбедуваат пригоден начин за складирање и задржување на отпадот; можете да го користите за рециклирање отпад или складирање на предмети за домаќинството. 1. Едноставно и текстурирано во агол од собата, носејќи чувство на чистота и елеганција. 2. Корпата за отпадоци е изработена од врвен пп материјал , цврста и издржлива , погодна за дневна соба , спална соба , бања ,студентски дом и канцеларија. 3. Притиснете канта за отпадоци за отпадоци за домаќинство, дизајн на покривка од дрво, лесно поправете ја кесата за ѓубре, а кесата за ѓубре исто така може да биде скриена од изложеност. 4. Голем дизајн на отворање, лесно фрлање ѓубре, а ѓубрето не е лесно да се фрли на подот. Оваа корпа за отпадоци дава изјава со својот елегантен изглед, совршена за канцеларии, станови, дневни соби, студентски домови и многу повеќе.Име на производ : Затворени Корпи За Отпадоци / Бинматеријал : Премиум Пластика + Дрвени Корици : 9,2(Л) 12,21 (Ч), Капацитет 3,17 Галони Погоден за : Дневна Соба/Спална Соба/Кујна/Бања/Канцеларија и други сцени итн.Поттикнува : 1. Забележете дека поради влијанието на светлината и екранот, прифатлива е мала хроматска аберација. Благодарам!2. Ве молиме потврдете ја големината и бојата пред да ја купите.3. Фотографиите на производите не вклучуваат други производи освен корпи за отпадоци.4. Ве молиме дозволете 2-3% разлика според рачно мерење, ве молиме погледнете го вистинскиот производ, благодарам!5. Добредојдовте за споделување и повратни информации, можеме да ви обезбедиме подобри производи и услуги.6. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не преку е-пошта, ние ќе го решиме проблемот за вас што е можно поскоро. Генерално, логистиката обично ќе се испраќа во рок од 1-5 дена, а проценетото време на пристигнување е 10-20 дена.

Избор на клиент

ГЕДОР 20 Л 6 Приклучок 1/4, Долг 6 мм Новак
ГЕДОР 20 Л 6 Приклучок 1/4, Долг 6 мм

Акц ДО ДИН 3124, ИСО 27251 Квадратни диск како НА DIN 3120C 6.3, ISO 1174, со топката задржување на жлебот...

DEN 2.33
ЈАЧИНА НА СЕРБЕРУС Екстремни Обвивки На Зглобот Новак
ЈАЧИНА НА СЕРБЕРУС Екстремни Обвивки На Зглобот

35 "Завиткајте со 4" Велкро (вкупно 99 см) Најтешки и најцврсти обвивки во опсегот На Јачина На Серберус...

DEN 719.84
1PCS 710002 c2 24vdc 2n/0 Нови Новак
1PCS 710002 c2 24vdc 2n/0 Нови

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 2.67
1991 Про Сет Јо Мтв Рапс Неспорт 1 Бел Бив Дево Официјална Музика Стандардна Големина Трговска Картичка Новак
1991 Про Сет Јо Мтв Рапс Неспорт 1 Бел Бив Дево Официјална Музика Стандардна Големина Трговска Картичка

Диџеј Спортски Картички, сега Е Колорадо Спортски Картички Пребарајте ги нашите нови и гроздобер спорт�

DEN 39.84
Дејвис &засилувач; Санфорд TRAVLRV Виста Патник Статив Новак
Дејвис &засилувач; Санфорд TRAVLRV Виста Патник Статив

Совршен за дигитални, видео и сеуште камери со тежина до 4 килограми Алуминиум со дијаметар од 20мм, нозе �

DEN 2.67
1 ПАРЧИЊА Нов ACS-CP-U ACSCPU Новак
1 ПАРЧИЊА Нов ACS-CP-U ACSCPU

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 5064.32
1PCS 7MBP50NA060 Нови Најдобра Гаранција За Квалитет На Услугата Новак
1PCS 7MBP50NA060 Нови Најдобра Гаранција За Квалитет На Услугата

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 0.33
2019 Топс Хром Војна На Ѕвездите Наследство Рефрактор 69 Капетанот Коди Зема Цел Тргување Картичка Новак
BCMCBV За Apple Watch Band Серија 44mm Мажи Легура Часовник Ремен 45mm 42mm Метална Рамка Модификација Мод Комплет Додатоци Новак
Сојузнички Месинг Рм-24 Реми Колекција 2 Држач За Тоалетна Хартија По Ткиво, Античка Бронза Новак
Сојузнички Месинг Рм-24 Реми Колекција 2 Држач За Тоалетна Хартија По Ткиво, Античка Бронза

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инст

DEN 1670.72
16 Мл Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Гимнастик-Кембел Борбени Камили Новак
16 Мл Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Гимнастик-Кембел Борбени Камили

Оваа вакуумска изолирана гимнастика од нерѓосувачки челик е совршена за уживање во пијалок во вашиот д�

DEN 3.00