Лбвф Вежба За Зглоб, Рачка За Вежбање За Борење Со Раце, Вежба За Бластер На Подлактицата И Раката, Јаглероден Челик, Површина на Виткање, Лежиште од 200 килограми, За ?

Лбвф Вежба За Зглоб, Рачка За Вежбање За Борење Со Раце, Вежба За Бластер На Подлактицата И Раката, Јаглероден Челик, Површина

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

+ Удобно Држење И Ротација Напред И Назад : дијаметар На Зафат : 3,5 см, полиестерска памучна мрежа од материјал, двослојна херметичка технологија за шиење, Должина 1м/39,3 инчи, лежиште За Тежина : во рок од 200 кг / 440 фунти, Начини за употреба : обука за ротација на Зглобот напред и обратна ротација, обука за виткање На Зглобот, напред и обратно виткање. +Широка Примена : Бластерот На Зглобот и подлактицата помага да се зајакнат зглобот, раката и подлактиците, како и да се зголеми мускулниот тонус, а оваа фитнес опрема не бара многу простор, Многу погодна за употреба на луѓе дома, тоа е одлична алатка за обука за спортови кои бараат јачина на зглобот и подлактицата. +Широка Примена : Бластерот На Зглобот и подлактицата помага да се зајакнат зглобот, раката и подлактиците, како и да се зголеми мускулниот тонус, а оваа фитнес опрема не бара многу простор, Многу погодна за употреба на луѓе дома, тоа е одлична алатка за обука за спортови кои бараат јачина на зглобот и подлактицата. +Лесен За Инсталирање И Употреба : фиксната прачка е инсталирана на стабилна работна површина, а ротирачката шипка е со ракави на фиксната прачка, Откако ќе се инсталираат ротирачката шипка и фиксната прачка заедно, на долниот крај на мрежата се закачува гира со одредена тежина, Држете ја рачката И ротирајте ја во насока на стрелките на часовникот или спротивно од стрелките на часовникот, за да вежбате сила на зглобот и раката на прстот, исто така можете да ја вежбате јачината на подлактицата, Бицепс и Трицепс на раката.

Избор на клиент

Ѕвездени Патеки Откритие Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува Новак
Ѕвездени Патеки Откритие Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува

Ѕвездени Патеки Дискавери Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува (Целосно Крварење) Автограм К

DEN 240.00
2 ПАРЧИЊА Голем Домашен Сладок Домашен Знак 32х14 Инчи Новак
2 ПАРЧИЊА Голем Домашен Сладок Домашен Знак 32х14 Инчи

Ќе Добиете Парче висококвалитетен преклопен домашен сладок домашен знак декор, кој доаѓа со прекрасен �

DEN 1.00
М25 € 1мм Метрички Хсс Десна Рака Нишка Допрете 25мм€1 Новак
М25 € 1мм Метрички Хсс Десна Рака Нишка Допрете 25мм€1

метрички прави славини : М25€1мм материјал : ХСС( челик со Голема брзина) Обработка : челик, железо, бакар, �

DEN 1585.60
BCMCBV За Apple Watch Band Серија 44mm Мажи Легура Часовник Ремен 45mm 42mm Метална Рамка Модификација Мод Комплет Додатоци Новак
HP ZBook Firefly 15 G7 15.6 Мобилна Работна Станица-Full HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 i7 - 10610u Quad-core 1.80 GHz-8 GB Новак
HP ZBook Firefly 15 G7 15.6 Мобилна Работна Станица-Full HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 i7 - 10610u Quad-core 1.80 GHz-8 GB

Производител На Процесор : Интел Тип на процесор : Јадро i7 Процесор Генерација : 10Ти Генерал Процесор Мод

DEN 3199.84
Дејвис &засилувач; Санфорд TRAVLRV Виста Патник Статив Новак
Дејвис &засилувач; Санфорд TRAVLRV Виста Патник Статив

Совршен за дигитални, видео и сеуште камери со тежина до 4 килограми Алуминиум со дијаметар од 20мм, нозе �

DEN 2.67
Женски Екипаж Брод Вратот Вратот Памук Графички Обична Блуза Маица За Дами Fall Лето К3 К3 Новак
Женски Екипаж Брод Вратот Вратот Памук Графички Обична Блуза Маица За Дами Fall Лето К3 К3

кошула со долги ракави женски женски кошули зимски елек со долги ракави за жени блузи за пливање женски

DEN 2.00