Ashata SQ‑SW1 Место Заварувач Преносни Мини Машина За Лемење Автоматски / Рачен Режим Алатки За Заварување Издржлив, Не Е Лесен За Оштетување

Ashata SQ‑SW1 Место Заварувач Преносни Мини Машина За Лемење Автоматски / Рачен Режим Алатки За Заварување Издржлив, Не Е Лесен

DEN 3255.84

Новак

Достапно за нарачка

Широко се користи во електронски производи, енергетски банки, електрични возила, модел на авиони, модели на бродови, електрични алати итн. Со предупредување ЗА висок и низок напон, OLED дисплеј, паметен и компактен, лесен за ракување. Препорачана батерија Се Литиумска батерија (3s 5000mah минимум 60 C) и автомобилска батерија (12 V 400‑800 CCA). Издржлив, не е лесен за оштетување, не треба честа замена, многу погодно. Напредна технологија за заварување на место, интелигентно префрлување автоматски/ рачен, режим на работа за задоволување на различни потреби. Широко се користи во електронски производи, енергетски банки, електрични возила, модел на авиони, модели на бродови, електрични алати итн. Со предупредување ЗА висок и низок напон, OLED дисплеј, паметен и компактен, лесен за ракување. Препорачана батерија Се Литиумска батерија (3s 5000mah минимум 60 C) и автомобилска батерија (12 V 400‑800 CCA). Издржлив, не е лесен за оштетување, не треба честа замена, многу погодно. Напредна технологија за заварување на место, интелигентно префрлување автоматски/ рачен, режим на работа за задоволување на различни потреби. Функција : 1. Широко се користи во електронски производи, енергетски банки, електрични возила, модел на авиони, модели на бродови, електрични алати итн.2. Со предупредување ЗА висок и низок напон, OLED дисплеј, паметен и компактен, лесен за ракување.3. Препорачана батерија Се Литиумска батерија (3s 5000mah минимум 60 C) и автомобилска батерија (12 V 400‑800 CCA).4. Издржлив, не е лесен за оштетување, не треба честа замена, многу погодно.5. Напредна технологија за заварување на место, интелигентно префрлување автоматски/ рачен, режим на работа за задоволување на различни потреби.Спецификација : Тип На Ставка : Место Заварувач Влезен Напон : 10-14втригер Одложување : 0,5-5пулсно Време : 1-100мс (стандардно) 1-500мс (поставување)Режим На Работа : Автоматски/рачен Интерфејс За Напојување : Xt90препорачана Батерија : Литиумска батерија (3s 5000mah минимум 60 C) Автомобилска батерија (12v 400-800 CCA) Пакет листа : 1 X Главното Тело 2 X Држач За Батерии1 X никел појас2 x лемење пин1 X нога педала1 x поврзете линија.

Item Type:  Spot Welder
Input Voltage: 10-14V
Trigger Delay: 0.5-5s
Pulse Time: 1-100ms (default) 1-500ms (setting)
Working Mode: Automatic/manual
Power Supply Interface: XT90
Recommended Battery: Lithium battery (3S 5000mAh minimum 60C) car battery (12V 400-800CCA)
Package List:
1 x Main Body :
2 x Battery Holder:
1 x Nickel Belt:
2 x Soldering Pin:
1 x Foot Pedal:
1 x Connect Line:

Избор на клиент

Кулиган ЦВ5-Ббс Филтер Кертриџ, 5 Микрон, Бело Новак
Кулиган ЦВ5-Ббс Филтер Кертриџ, 5 Микрон, Бело

Cw5 BBS полипропиленска рана тешка касета за филтрирање работи во culligan модел HD950 A системи за филтрирање на

DEN 1123.20
Ј2 Класичен Рок Картички 48-Пол Памук Новак
Ј2 Класичен Рок Картички 48-Пол Памук

Ова е сосема ново нециркулирано ограничено издание (големината на изданието е 200) картичка за тргување О

DEN 964.80
Глувчето Умен Пишување Преглед Исклучителна Срцето Винил Налепница Велосипед Шише Налепница Новак
Глувчето Умен Пишување Преглед Исклучителна Срцето Винил Налепница Велосипед Шише Налепница

Големина : дијаметар 10см (4инч); има 0,2 см (0,08 инчи) бел раб околу налепниците Класификација : Налепници...

DEN 415.84
2019 Топс Хром Војна На Ѕвездите Наследство Рефрактор 69 Капетанот Коди Зема Цел Тргување Картичка Новак
2019 Топс Хром Војна На Ѕвездите Наследство Рефрактор 69 Капетанот Коди Зема Цел Тргување Картичка

* ПОБАРАЈТЕ БЕСПЛАТНИ ПРОМОЦИИ ЗА ИСПОРАКА И ПОПУСТ* Повеќе 400,000 уникатни предмети за продажба на Над 2 м�

DEN 63.20
М25 € 1мм Метрички Хсс Десна Рака Нишка Допрете 25мм€1 Новак
М25 € 1мм Метрички Хсс Десна Рака Нишка Допрете 25мм€1

метрички прави славини : М25€1мм материјал : ХСС( челик со Голема брзина) Обработка : челик, железо, бакар, �

DEN 1585.60
1968, Боб Лили, Автограм Топс Картичка Гроздобер-Нфл Автограм Фудбалски Картички Новак
1968, Боб Лили, Автограм Топс Картичка Гроздобер-Нфл Автограм Фудбалски Картички

Доаѓа Со Сертификат За Автентичност од И Бекет Автентикација Категорија; Мак Автограм Фудбал Картички..

DEN 1711.84
Летечкиот Рибар Муриел Ги Поларизираше Очилата за Сонце Со АКУТЕН Ув Блокатор за Риболов и Спортови На Отворено Новак Попуст