2-пакувања Aerio-300 True HEPA Filter компатибилен со Zigma Aerio-300 прочистувач на воздухот, 2 високо-ефикасен HEPA филтер + 4 пред-филтерски јаглерод

2-пакувања Aerio-300 True HEPA Filter компатибилен со Zigma Aerio-300 прочистувач на воздухот, 2 високо-ефикасен HEPA филтер

DEN 1.33

Новак

Достапно за нарачка

Во меѓувреме, времето за употреба на филтерот ќе зависи од квалитетот на воздухот на животната средина околу вас. Премиум Вистинскиот филтер ХЕПА фаќа 99,97% од честичките во воздухот поголеми од 0,3 микрони, како што се сезонски алергии, чад, прашина, полен, првут и крзно од миленичиња. Ве молиме, идентификувајте го вашиот модел за прочистување на воздухот пред да нарачате. Ве молиме, идентификувајте го вашиот модел за прочистување на воздухот пред да нарачате. Сигурен : Нашиот тим за услуги за услуги што одговара е целосно посветен на тоа да обезбеди најдобро можно искуство! Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте не и ние ќе одговориме на ASAP!. Компатибилни модели : Водич за прочистувач на воздухот Zigma Aerio-300 : Филтерот може да трае најмалку 6-8 месеци ако овој прочистувач на воздухот работи со најголема брзина. Здив свеж воздух : Во голема мерка го подобруваат квалитетот на воздухот со високо-ефикасна технологија HEPA што ги апсорбира секојдневните загадувачи кои влијаат на чистотата на воздухот. Јаглеродниот филтер ги апсорбира миленичињата миленичиња, кујнскиот измет, мирисот на легло на мачки, чад, итн. Активираниот пред-филтер за јаглерод ги намалува несаканите мириси од домашни миленици, чад, гасови за готвење и стапици големи честички од прашина, помагајќи да се продолжи животот на филтерот ХЕПА и јаглеродниот пост-филтер може дополнително да се отстрани мирисите. Активираниот пред-филтер за јаглерод ги намалува несаканите мириси од домашни миленици, чад, гасови за готвење и стапици големи честички од прашина, помагајќи да се продолжи животот на филтерот ХЕПА и јаглеродниот пост-филтер може дополнително да се отстрани мирисите. Компатибилен само со прочистувачот на воздухот Zigma Aerio-300 : Овој филтер за замена на прочистувачот на воздухот само за прочистувачи на воздухот Zigma Aerio-300. Лесна инсталација : Не се потребни алатки, лесно прилагодете се на оригиналот. Сигурен : Нашиот тим за услуги за услуги што одговара е целосно посветен на тоа да обезбеди најдобро можно искуство! Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте не и ние ќе одговориме на ASAP! Изјава : Ова не се производи од цигма ОЕМ. Лесна инсталација : Не се потребни алатки, лесно прилагодете се на оригиналот. Сигурен : Нашиот тим за услуги за услуги што одговара е целосно посветен на тоа да обезбеди најдобро можно искуство! Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте не и ние ќе одговориме на ASAP!. Вклучува : 2 високо-ефикасни HEPA филтер + 4 пред-филтери на јаглерод. Тоа е идеален производ за поздрав, посреќен живот. 3-во-1 Вистински филтер за ХЕПА : Активиран пред-филтер за јаглерод ги намалува несаканите мириси од домашни миленици, чад, гасови за готвење и стапици големи честички од прашина, помагајќи да се продолжи животот на филтерот ХЕПА. Не одговара на другите модели. Вклучува : 2 високо-ефикасни HEPA филтер + 4 пред-филтери на јаглерод. 3-во-1 Вистински филтер за ХЕПА : Премиум Вистинскиот филтер ХЕПА фаќа 99,97% од честичките во воздухот поголеми од 0,3 микрони, како што се сезонски алергии, чад, прашина, полен, првут и крзно од миленичиња.

Избор на клиент

CK Глобална Заграда ЗА Монтирање НА Ѕид СО Низок профил СО Вградено Ниво На Дух за SAMSUNG TV 40-инчен Модел: DB40E . Новак
1 парчиња Сосема Нов THA62-MT Новак
1 парчиња Сосема Нов THA62-MT

Чипс Гејт, основана во 2010 година, е професионална алатка ЗА купување б2б И Б2Ц во областа на електронскит�

DEN 0.67
Bzyoo Navy Organica and Collection Collection 12 сет за вечера со 12 компјутери Новак
Bzyoo Navy Organica and Collection Collection 12 сет за вечера со 12 компјутери

Современ дизајн : Бидејќи сите планети се вртат околу универзумот, ние ја претвораме оваа прекрасна, пре

DEN 799.84
Аквапели Вакуум Изолирани Патување Кафе Кригла, 16 Унци, Виола Виолетова Новак
Аквапели Вакуум Изолирани Патување Кафе Кригла, 16 Унци, Виола Виолетова

Виола Виолетова е привлечна боја која сигурно ќе даде изјава Ги одржува течностите топли 6 часа или ладн

DEN 3.00
ШИПТ Чиста Вода Флаширана Пумпа За Вода Дозер За Вода Автоматски Електричен Уред За Пумпање Полнење Вода Новак
ВИДИА ГТД ГТ305059 Победа ГТ30 КС Допрете, Полудолна Шамија, Десна Рака, 5 Флејти, 7/16-20, ХСС-Е-ПМ, Тикн Слој Новак
ВИДИА ГТД ГТ305059 Победа ГТ30 КС Допрете, Полудолна Шамија, Десна Рака, 5 Флејти, 7/16-20, ХСС-Е-ПМ, Тикн Слој

Оптимизираниот дизајн на спирална флејта овозможува да се навојат длабоки слепи дупки Понудете предно�

DEN 969.28
1855 Американски монети месинг сребрени монети антички занаети странски комеморативни монети Новак
1855 Американски монети месинг сребрени монети антички занаети странски комеморативни монети

❤ Прекрасна цврста метална монета ❤ Можете да го користите како реквизит за игра ❤ Одлична идеја за по�

DEN 0.67
Дејвис &засилувач; Санфорд TRAVLRV Виста Патник Статив Новак
Дејвис &засилувач; Санфорд TRAVLRV Виста Патник Статив

Совршен за дигитални, видео и сеуште камери со тежина до 4 килограми Алуминиум со дијаметар од 20мм, нозе �

DEN 2.67
Куранша 6008-ПОТПЕВНУВАМ Обоени Нишикијин Коњ Сликарство Чинија Чинија Новак
Куранша 6008-ПОТПЕВНУВАМ Обоени Нишикијин Коњ Сликарство Чинија Чинија

Големина на производот : Чаша 2,8 х 3,9 х 3,1 инчи (70 х 100 х 80 мм), Чинија 5,9 х 5,9 х 1,0 инчи (150 х Тежина На Производо�

DEN 0.67
Глувчето Умен Пишување Преглед Исклучителна Срцето Винил Налепница Велосипед Шише Налепница Новак
Глувчето Умен Пишување Преглед Исклучителна Срцето Винил Налепница Велосипед Шише Налепница

Големина : дијаметар 10см (4инч); има 0,2 см (0,08 инчи) бел раб околу налепниците Класификација : Налепници Кар

DEN 415.84