APL-N011 сет од 32 парчиња мал дијаметар хромирана сплинска лавче затворена крај 9/16-18 со 1 клуч 2 '' Долготрајно вклопување Доџ Дакота 05-11 Дуранго 04-09 Рам 1500 2500 3500 Форд Ф250 Ф3

APL-N011 сет од 32 парчиња мал дијаметар хромирана сплинска лавче затворена крај 9/16-18 со 1 клуч 2 '' Долготрајно вклопување

DEN 415.84

Новак

Достапно за нарачка

Белешка : Ве молиме, проверете го типот на тркалото, нашиот производ одговара само на тркалата за задниот дел, не одговара за фабрички ОЕМ тркала и тркалата на производителот на возила. Големина на низата : 9/16-18; Големина на ореви : 2 '' (51мм) долга, ширина 0,9 '' (23мм); Клуч за приклучок : 13/16 “(21мм) и 22мм хексадецимален тип на ореви : затворен крај конусен седиште од 60 степени, 7 Spline Socket. Сет од 32 парчиња со висок квалитет на фалсификувани челични ореви со два клуч. Ако вашите столпчиња за тркала се лепат покрај вашето тркало Повеќе од 40мм (околу 1,6 “), нашите затворени завршени ореви нема да работат за вас. Белешка : Ве молиме, проверете го типот на тркалото, нашиот производ одговара само на тркалата за задниот дел, не одговара за фабрички ОЕМ тркала и тркалата на производителот на возила. Големина на низата : 9/16-18; Големина на ореви : 2 '' (51мм) долга, ширина 0,9 '' (23мм); Клуч за приклучок : 13/16 “(21мм) и 22мм хексадецимален тип на ореви : затворен крај конусен седиште од 60 степени, 7 Spline Socket. Сет од 32 парчиња со висок квалитет на фалсификувани челични ореви со два клуч. Ако вашите столпчиња за тркала се лепат покрај вашето тркало Повеќе од 40мм (околу 1,6 “), нашите затворени завршени ореви нема да работат за вас. Карактеристики : 1. Сет на 32 висококвалитетни фалсификувани челични ореви со 2 -ови со 2 клуч за безбедност на безбедноста на SPLINE. 2. Изработено од SCM 435 ладен фалсификуван челик. 3,60 степени затегнување на оревите на седиштето на испакнатоста за безбедно вклопување. 4.екој лаг има уникатен дизајн на 7 сплини за одвраќање на кражба и елегантен изглед. Спецификации : -висина на висина : 2 "инчи висока. 1. Оревите на лапчињата во оваа листа имаат конус / 60 степени конус / затегнување / седиште на желади. Одговорност е на купувачот да се осигура дека тркалата можат да прифатат ваков вид на орев. Ве молиме, исто така, искористете ги потребните мерења на тековните столпчиња за тркала за да се осигурате дека ќе се вклопат овие ореви на залепен 2. Препорачана професионална инсталација 3. Бидете сигурни дека ќе ги вртите вртежите на навртките на спецификациите на производителот 4. Избегнувајте користење на клуч за удар; Неправилното користење може да предизвика оштетување на компонентите 5. Проверете и повторно вртење по 25-50 милји возење.

Избор на клиент

NARHBRG женски faux волна палто облечена тенка палта рово Новак
NARHBRG женски faux волна палто облечена тенка палта рово

Мода женска зимска волна палто Направени во САД или увезени ✿✿ Ве молиме, прочитајте ја табелата со гол

DEN 703.68
Славини за мелење на кокод, 1/8-27 NPTF нишка H2, машина 3 алатка за навојување на завртки за завртки-, 1 парчиња Новак
Стегач на сечилото на клучот и завртката 49-22-5012 за Милвоки Новак
Стегач на сечилото на клучот и завртката 49-22-5012 за Милвоки

Стегач на сечилото на клучот и завртка Милвоки (SER 6311018736) Sawzall 6512 (SER 48325000) Виден 65356 (Ser 748 E) виден 6512 (SER 483108000

DEN 254.08
SDS Survival Paracord нараквица Зелена 7-во-1 тактичка нараквица-итна свиреж, компас, LED светлина и стартер за оган Новак
Стегач за заварување на уретан појас Новак
Стегач за заварување на уретан појас

Способни да се приклучат на сите форми на уретански ремени до 2 1 / 4 инчи во ширина и 1 / 2 инчи во дебелина...

DEN 239.84
Читач на бар -код, 2,4G безжична апликација Трајна скенер за баркод Лесно работење за продавница Новак
Читач на бар -код, 2,4G безжична апликација Трајна скенер за баркод Лесно работење за продавница

Безжична алатка : Под 2,4 G безжичен режим, скенерот за баркод овозможува долго растојание од менувачот до

DEN 2.00
X-Dree 30 парчиња 24 заби 0,5 модул пластична единечна опрема за DIY Stepper Motor Gearbox (30 пиези, 24 D_i_entes, 0,5 Módulos, Новак
X-Dree 30 парчиња 24 заби 0,5 модул пластична единечна опрема за DIY Stepper Motor Gearbox (30 пиези, 24 D_i_entes, 0,5 Módulos,

Име на производот : пластична опрема; модел : 242а; тип : единечна опрема Погодно за : за RC авион, робот; заби

DEN 3.33
Qifu-Hand, насликана емајлирана, вкрстена декоративна кутија за накит со шарки, уникатен подарок за украс за дома Новак
Бејзбол капа на алфа сигма тау сорство - градиент на зајдисонце црно Новак
Бејзбол капа на алфа сигма тау сорство - градиент на зајдисонце црно

100% памук, постава : 100% полиестер Направени во САД и увезени Затворање на тока Само миење на рацете Премиу

DEN 2.67
Кабилок реверзибилен накит што виси вреќи метални куки накит куки метална црна ПВЦ Новак
Кабилок реверзибилен накит што виси вреќи метални куки накит куки метална црна ПВЦ

Оксфордска ткаенина, ПВЦ Метални куки торбата за складирање на накит може да се обеси во плакари, врати,

DEN 2.67
TJPOTO пакет од 2 5140209-03 јаглеродни четки поставува замена на компресорот на воздухот нов за занаетчија Новак
TJPOTO пакет од 2 5140209-03 јаглеродни четки поставува замена на компресорот на воздухот нов за занаетчија

Обезбедување на квалитет : Добро дизајнирана, одлична обработка Направено од високо издржливи материј

DEN 2.00