2 метар 50мм Диа Сооднос 2: 1 Топлинска Смалувачка Цевка Црно

2 метар 50мм Диа Сооднос 2: 1 Топлинска Смалувачка Цевка Црно

DEN 1249.60

Новак

Достапно за нарачка

Тип : Топлина Се Намалува. Тип : Топлина Се Намалува. Име На производот Запаливост На Цевка Што Се Собира Топлина VW-1 Дијаметар 50mm / 2 "(Пред Намалување) 25mm / 1 " (По Намалување) Сооднос На Собирање 2 : 1 Должина (Прибл.) 1м/3.3 Стапки Боја Црн Материјал Полиолефин специфики На Предметот : Тип : Топлина Што се Собира.

Избор на клиент

1PCS 710002 c2 24vdc 2n/0 Нови Новак
1PCS 710002 c2 24vdc 2n/0 Нови

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 2.67
Работна Вежба, 5,10 мм, Карбид Новак
Работна Вежба, 5,10 мм, Карбид

Категорија : Обработка Дупчење и Правење Дупки Категорија : Обработка Дупчење и Правење Дупки...

DEN 2.00
Кулиган ЦВ5-Ббс Филтер Кертриџ, 5 Микрон, Бело Новак
Кулиган ЦВ5-Ббс Филтер Кертриџ, 5 Микрон, Бело

Cw5 BBS полипропиленска рана тешка касета за филтрирање работи во culligan модел HD950 A системи за филтрирање на

DEN 1123.20
Глувчето Умен Пишување Преглед Исклучителна Срцето Винил Налепница Велосипед Шише Налепница Новак
Глувчето Умен Пишување Преглед Исклучителна Срцето Винил Налепница Велосипед Шише Налепница

Големина : дијаметар 10см (4инч); има 0,2 см (0,08 инчи) бел раб околу налепниците Класификација : Налепници Кар

DEN 415.84
М25 € 1мм Метрички Хсс Десна Рака Нишка Допрете 25мм€1 Новак
М25 € 1мм Метрички Хсс Десна Рака Нишка Допрете 25мм€1

метрички прави славини : М25€1мм материјал : ХСС( челик со Голема брзина) Обработка : челик, железо, бакар, �

DEN 1585.60