2 парчиња Тапа Рачка Капе Фаќач - Силиконски Славина Поздравниот Фаќач Послужавник-Кујна &засилувач; Бања Тапа Мијалник Поздравниот Чувар Сива

2 парчиња Тапа Рачка Капе Фаќач - Силиконски Славина Поздравниот Фаќач Послужавник-Кујна &засилувач; Бања Тапа Мијалник Поздравниот

DEN 0.33

Новак

Достапно за нарачка

? ПОСЛУЖАВНИК за ПРСКАЊЕ СО МИЈАЛНИК за СЛАВИНА : Запрете прскање со вода и одржувајте ја вашата плоча чиста, организирана и сува. Послужавник за прскање со силиконска славина, домашен гаџет за да се грижи за вашата плоча за мијалник. Совршен подарок за секого бидејќи нашите фаќачи за прскање со силиконски славини се модерни и заштедата на време станува одличен помошник во домаќинството. Еднократно и издржливо фиоката за силиконски славини ќе го исцеди вишокот вода и ќе ја одржува вашата плоча секогаш уредна. ?● ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : Лесна за инсталирање и компатибилна со повеќето дијаметри на славината ** ве Молиме проверете ја големината на производот : 14,5" х 5,5" и 2,5" дијаметар на дупката на славината. Ве молиме однапред измерете ги дупките на славината ! ** . Заштеда на време и напор! бидејќи нема дополнителни алатки потребни за завршување на инсталацијата. ? БЕЗБЕДНА МАШИНА за МИЕЊЕ САДОВИ : висококвалитетен силиконски фиока за храна лесен за чистење со рака или машина за миење садови. Едноставен пораст со кујнски сапун и оставете го да се исуши неколку минути или измијте го заедно со садовите благодарение на издржливиот силиконски материјал. ?● ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : Нашиот силиконски послужавник за фаќање прскање може широко да се користи во кујнскиот мијалник, мијалникот за бања, мијалникот за балкон, мијалникот за ресторани, R, Камиони За Храна, како држач за сапун и сунѓер/држач за држач спречувајќи нечистотија да се шири низ вашата плоча бидејќи ќе го исцеди вишокот вода. ? ОРГАНИЗАТОР И ДЕКОРАЦИЈА : неуредна кујна или бања е стресна! Силиконски Послужавник За Фаќање Прскање е совршен за да ја одржувате вашата маса сува, чиста и организирана додека давате нов изглед на вашите омилени простори дома или на работа и го зајакнувате вашиот домашен декор. ? ПОСЛУЖАВНИК за ПРСКАЊЕ СО МИЈАЛНИК за СЛАВИНА : Запрете прскање со вода и одржувајте ја вашата плоча чиста, организирана и сува. Послужавник за прскање со силиконска славина, домашен гаџет за да се грижи за вашата плоча за мијалник. Совршен подарок за секого бидејќи нашите фаќачи за прскање со силиконски славини се модерни и заштедата на време станува одличен помошник во домаќинството. Еднократно и издржливо фиоката за силиконски славини ќе го исцеди вишокот вода и ќе ја одржува вашата плоча секогаш уредна. ?● ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : Лесна за инсталирање и компатибилна со повеќето дијаметри на славината ** ве Молиме проверете ја големината на производот : 14,5" х 5,5" и 2,5" дијаметар на дупката на славината. Ве молиме однапред измерете ги дупките на славината ! ** . Заштеда на време и напор! бидејќи нема дополнителни алатки потребни за завршување на инсталацијата. ? БЕЗБЕДНА МАШИНА за МИЕЊЕ САДОВИ : висококвалитетен силиконски фиока за храна лесен за чистење со рака или машина за миење садови. Едноставен пораст со кујнски сапун и оставете го да се исуши неколку минути или измијте го заедно со садовите благодарение на издржливиот силиконски материјал. ?● ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : Нашиот силиконски послужавник за фаќање прскање може широко да се користи во кујнскиот мијалник, мијалникот за бања, мијалникот за балкон, мијалникот за ресторани, R, Камиони За Храна, како држач за сапун и сунѓер/држач за држач спречувајќи нечистотија да се шири низ вашата плоча бидејќи ќе го исцеди вишокот вода. ? ОРГАНИЗАТОР И ДЕКОРАЦИЈА : неуредна кујна или бања е стресна! Силиконски Послужавник За Фаќање Прскање е совршен за да ја одржувате вашата маса сува, чиста и организирана додека давате нов изглед на вашите омилени простори дома или на работа и го зајакнувате вашиот домашен декор.

Избор на клиент

Женски Екипаж Брод Вратот Вратот Памук Графички Обична Блуза Маица За Дами Fall Лето К3 К3 Новак
Женски Екипаж Брод Вратот Вратот Памук Графички Обична Блуза Маица За Дами Fall Лето К3 К3

кошула со долги ракави женски женски кошули зимски елек со долги ракави за жени блузи за пливање женски

DEN 2.00
1 ПАРЧИЊА Нов ACS-CP-U ACSCPU Новак
1 ПАРЧИЊА Нов ACS-CP-U ACSCPU

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 5064.32
Кутија Отстранлив Десктоп Транспарентен Украс Фиока Складирање Акрилик Нокти Нокти Датотеки Новак
Кутија Отстранлив Десктоп Транспарентен Украс Фиока Складирање Акрилик Нокти Нокти Датотеки

100% акрилик Увезени Горниот Круг Агол, Повреда На Раката Повеќе Футрола За Нокти За Организатор На Нокти

DEN 452.80
Том И Џери-Џери Глушец Студио Лоби Картичка Публицитет Уште МГМ Новак
Том И Џери-Џери Глушец Студио Лоби Картичка Публицитет Уште МГМ

Гроздобер лоби картичка публицитет уште Прилагодено тројно сплетено за ваша погодност Многу достапни �

DEN 2.00
2 ПАРЧИЊА Голем Домашен Сладок Домашен Знак 32х14 Инчи Новак
2 ПАРЧИЊА Голем Домашен Сладок Домашен Знак 32х14 Инчи

Ќе Добиете Парче висококвалитетен преклопен домашен сладок домашен знак декор, кој доаѓа со прекрасен �

DEN 1.00
ГЕДОР 20 Л 6 Приклучок 1/4, Долг 6 мм Новак
ГЕДОР 20 Л 6 Приклучок 1/4, Долг 6 мм

Акц ДО ДИН 3124, ИСО 27251 Квадратни диск како НА DIN 3120C 6.3, ISO 1174, со топката задржување на жлебот Рачно управув�

DEN 2.33
Навлажнувач Конектор Адаптер Цевка За О2 Концентратор 15 Новак Попуст
Навлажнувач Конектор Адаптер Цевка За О2 Концентратор 15

Продадени Како : 1 Пакет од 5 Секој Големина : 15 " Л Навлажнувач Конектор Адаптер Цевка За О2 Концентратор О

DEN 110.40