2 ПАРЧИЊА + Надградена Т-ПЕИ++235х235мм Мазна + Двојна Текстура Пеи Лист Пролет Челик Изградба Плоча со Подебела Магнетна Основа За Enер 3,Enер 3 В2,Enер 3 Про 3д Печатач. …

2 ПАРЧИЊА + Надградена Т-ПЕИ++235х235мм Мазна + Двојна Текстура Пеи Лист Пролет Челик Изградба Плоча со Подебела Магнетна Основа

DEN 3.00

Новак

Достапно за нарачка

●Достапен Пакет Q : со цел да ги задоволиме потребите на клиентите ,особено потрагата по резултати од мат и сјајно печатење, го обезбедуваме овој рентабилен пакет. Пакетот вклучува : 1x Еднострана Мазна плоча за изградба на ПЕИ лист+1 x Двојна Текстура Пеи Про Пролетна Челична Плоча за Градење+ 1 задебелена Магнетна основа од 1,5 мм.Големина : 235x235mm костум За Креалитет Ender 3/Ender 3 Pro/Ender 3 V2/Ender 3 Нео / Ender 3 S1/Ender 3 S1 Pro / Ender 3 Pro X/Ender 5/Ender 5 Pro/Voxelab AQUILA 3d Печатач. ●Надградба НА PEI Pro_ : Нова Верзија Формула PEI Pro, Повеќеделикатна текстура со пескарење и sturdy.It одржува посилна адхезија и издржливост од ПЕИ и работи подобро при печатење со ниска температура. Совршен ЗА ПЛА, ЅИРКАЊЕ, СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Оваа верзија е подебела од оригиналната, со поделикатна текстура на спреј и подебели челични плочи од пружина. За различни потрошни материјали, повисок вискозитет може да се одржува на пониски температури. ●Надградена Магнетна База●Надграден подебел и посилен магнетски мек магнет,со дебелина до 1,5 мм. Во Споредба со традиционалниот мек магнет од 1 мм, се додава дополнителен слој на силен магнетен заштитен филм, што го прави потрајни со посилно магнетно вшмукување. ●Подебел Челик За Пружини+ : Подобрен квалитет На Челични Плочи За Пружини, подебели и потрајни. Челичната плоча е изработена од висококвалитетен челик од 0,5 мм, тестиран 100% спреј за сол и со двостран процес на прскање, надминувајќи peers.Do не треба лепак, хартија за убавина, само користете изопропил алкохол за чистење на флексибилната површина на плочата за градење, загрејте го жариштето на вистинската температура и потоа започнете со печатење.По печатењето, само малку свиткајте ја платформата НА ЛИСТОТ ПЕИ, можете лесно да го отстраните печатењето. Пеи е супериорен градежен површински материјал кој нуди низа придобивки во однос на традиционалниот ПЕО/МИЛЕНИЧЕ. Тој е поотпорен на високи температури и абење и обезбедува подобра адхезија.Иако ПЕИ може да биде поскапо, ние веруваме во обезбедување на производи со најдобар квалитет на нашите клиенти.Сите производи се проверуваат пред пратката, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе одговориме во рок од 24 часа.Ние сме многу благодарни за вашата љубов и грижа за производот.

Избор на клиент

Организација за висина кујна во облик на кујна Новак
Организација за висина кујна во облик на кујна

* Метална кука во форма Боја : црна Материјал : железо Антируст занает Кука за закачалка за внатрешна или

DEN 3.33
Стегач на сечилото на клучот и завртката 49-22-5012 за Милвоки Новак
Стегач на сечилото на клучот и завртката 49-22-5012 за Милвоки

Стегач на сечилото на клучот и завртка Милвоки (SER 6311018736) Sawzall 6512 (SER 48325000) Виден 65356 (Ser 748 E) виден 6512 (SER 483108000

DEN 254.08
CNACRO LC100-A LC-100A дигитална LCD со голема прецизност на индуктивност LC точност 1% 1% Новак
CNACRO LC100-A LC-100A дигитална LCD со голема прецизност на индуктивност LC точност 1% 1%

Врз основа на принципот на резонанца L / C Прецизна пресметка на микроконтролерот со голема брзина Мерењ�

DEN 2.33
Абразивно пресечно тркало за не-ферозни метали, PKG. од 3 Новак
Абразивно пресечно тркало за не-ферозни метали, PKG. од 3

Засилено абразивно тркало за сечење (дебело 0,040 инчи) за неферозни метали Наменето за употреба со #84656 Micro

DEN 207.20
Играјте [Jingle Bells] Калај легура ветер на музички кутии кутија за накит со музичко движење „Санкио“ Новак
Играјте [Jingle Bells] Калај легура ветер на музички кутии кутија за накит со музичко движење „Санкио“

Калај легура Sankyo Wind Up Music Box со црна сунѓерска кутија за внатрешни работи и накит Со 18 белешки Златно музи

DEN 799.84
8 парчиња 12x12mm Флејт тркало 80 решетки Абразивна мелење глава со 1/8 Шанк за ротирачка алатка Новак
8 парчиња 12x12mm Флејт тркало 80 решетки Абразивна мелење глава со 1/8 Шанк за ротирачка алатка

Грануларност : 80#; Големина на тркалото : 12 x 12mm / 0,47 x 0,47inch (d*l); Дијаметар на Шанк : 3мм / 0,12inch Перформанси : �

DEN 1.00
Излезна лента, 15 стапки, 12 продажни места, алуминиум Новак
Излезна лента, 15 стапки, 12 продажни места, алуминиум

Цена за : Секој број на излезни редови : 1 Ширина : 15 / 8 "Број на прекинувачи за напојување : 1 Висина : 11 / 4" Ме

DEN 350.40
Црвена машка кошула за мажи, Хавајски поставува 2 парчиња за време Новак
Црвена машка кошула за мажи, Хавајски поставува 2 парчиња за време

95% полиестер, 5% спандекс Затворање на копчињата Само миење на рацете Материјал : Хавајските шорцеви се 95%

DEN 528.00
Макара за ленти за истегнување на лекови Новак
Макара за ленти за истегнување на лекови

Одличен додаток на вашата секојдневна рутина за вежбање Може да се користи за широк спектар на функции..

DEN 0.33
M45 x 2 mm на темата за лева рака умира Новак
M45 x 2 mm на темата за лева рака умира

Метричката нишка лева рака умира Ако има нешто што треба или умира што ви требаат, не двоумете се да не к�

DEN 876.48
Стегач за заварување на уретан појас Новак
Стегач за заварување на уретан појас

Способни да се приклучат на сите форми на уретански ремени до 2 1 / 4 инчи во ширина и 1 / 2 инчи во дебелина...

DEN 239.84
Reskit RSU72-0124-1/72 F-16 Затворени издувни млазници за комплет Revell Новак
Reskit RSU72-0124-1/72 F-16 Затворени издувни млазници за комплет Revell

Производител : Reskit (Украина) Скала : 1 / 72 Материјал : смола Опис на комплетот : Необјавен, необјавен...

DEN 2.67