atFoliX Заштитник На Екранот Компатибилен Со Gaomon Pd1561 Филм За Заштита На Екранот, АНТИРЕФЛЕКСИВЕН И Амортизирачки FX Заштитен Филм

atFoliX Заштитник На Екранот Компатибилен Со Gaomon Pd1561 Филм За Заштита На Екранот, АНТИРЕФЛЕКСИВЕН И Амортизирачки FX Заштитен

DEN 2.00

Новак

Достапно за нарачка

ДЕВИЗЕН - Антирефлексен Заштитен Филм : без Отсјај, апсорбирачки удари, совршено вклопување и компатибилен со GAOMON PD1561. Антирефлексивен ефект поради ситно мат површината. Значително подобрена читливост на екранот кога работите на сончева светлина и под силни извори на светлина. Анти-шок : високо амортизирачки ефект благодарение на интегрираните слоеви на апсорберот НА ТПУ. Заштитникот на Екранот го намалува ризикот од кршење на екранот на минимум. Отпечатоците од прсти на екранот се намалуваат со Заштитникот на Екранот. Максимална заштита од гребнатини поради висока цврстина на површината (4ч цврстина на молив). Додаток@Фоликс-Направен Во Германија * * * инсталација без Стрес и меурчиња на Филмот За Заштита На Екранот поради оптимизиран леплив слој-совршено држење-отстранлив без да остави остатоци. FX - Антирефлексен Заштитник На Екранот од at Foli X, без заслепување и апсорпција на удари, компатибилен Со Gaomon PD1561-интегриран слој на tpu за апсорпција на удари - антирефлексивен ефект-површина што отфрла нечистотија-робусна и безбедна - особено лесна Монтажна апсорпција на удари И Заштитен Филм од заштитен Екран изработен од тпу што апсорбира цврста и енергија. Материјалот помага да се заштити стаклената површина на вашиот уред од удари на предмети.Антирефлексија обложувањеситно мат површината значително ги намалува досадните рефлексии на екранот, истовремено минимизирајќи ја острината и контрастот.Нечистотија и робусна мат површината едвај дава шанса за отпечатоци од прсти и нечистотии. Во исто време, облогата на Заштитниот Филм обезбедува сигурна заштита од гребнатини.Чиста и лесна инсталацијаможе лесно да се монтира и репозиционира поради суво монтирање. Отстранување без остатоци.Опсег на испорака - 2 x FX-Антирефлексен Филм За Заштита на Екранот компатибилен Со Gaomon PD1561 - крпа за чистење - алатка за инсталација (гумен)- Врска до повеќејазичните, илустрирани упатства за монтирање (вклучувајќи видео за монтирање)Пакети За уреди со неколку екрани (на пр.внатрешни и надворешни екрани) содржат заштитна фолија за секој екран.

Избор на клиент

HP ZBook Firefly 15 G7 15.6 Мобилна Работна Станица-Full HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 i7 - 10610u Quad-core 1.80 GHz-8 GB Новак
HP ZBook Firefly 15 G7 15.6 Мобилна Работна Станица-Full HD - 1920 x 1080-Intel Core i7 i7 - 10610u Quad-core 1.80 GHz-8 GB

Производител На Процесор : Интел Тип на процесор : Јадро i7 Процесор Генерација : 10Ти Генерал Процесор Мод

DEN 3199.84
Цевка За гориво Црево Линија Две Дупки Grommet За HONDA GX31 GX35 GX35NT GX22 GX25NT GX25NT GX25T GX25T GX 31 35 35NT 22 25NT Новак
Цевка За гориво Црево Линија Две Дупки Grommet За HONDA GX31 GX35 GX35NT GX22 GX25NT GX25NT GX25T GX25T GX 31 35 35NT 22 25NT

Цевка За гориво Црево Линија Grommet за HONDA GX31 GX35 GX35 NT GX22 GX25 NT GX25 NT GX25 T GX25 T GX 31 35 NT 22 25 NT 25nt 25t Гасен Мотор Пакето�

DEN 88.64
Давиту Степер Мотор-5 парчиња 23HS6403 CNC 23 Хибриден Степер Мотор 1.8 Степен 4-Олово 2.5 А Новак
Давиту Степер Мотор-5 парчиња 23HS6403 CNC 23 Хибриден Степер Мотор 1.8 Степен 4-Олово 2.5 А

Тековна / фаза : 2.5 А вртежен момент На Држење : 110 N.cm Агол На Чекор( степени) : 1,8 степени Фаза : 2 Број на мод

DEN 2.00
Сојузнички Месинг Рм-24 Реми Колекција 2 Држач За Тоалетна Хартија По Ткиво, Античка Бронза Новак
Сојузнички Месинг Рм-24 Реми Колекција 2 Држач За Тоалетна Хартија По Ткиво, Античка Бронза

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инст

DEN 1670.72
Муцинекс Детски Лек За Кашлица, Експекторанс, Супресант За Течна Кашлица, Вкус На Цреша, 4 Фл Оз Новак
Муцинекс Детски Лек За Кашлица, Експекторанс, Супресант За Течна Кашлица, Вкус На Цреша, 4 Фл Оз

Лек за кашлицаТечност Со Вкус На Цреша (Вклучува чаша за дозирање) Ја контролира кашлицата со активна со

DEN 0.33
1PCS 7MBP50NA060 Нови Најдобра Гаранција За Квалитет На Услугата Новак
1PCS 7MBP50NA060 Нови Најдобра Гаранција За Квалитет На Услугата

ICexpertинвентар, основан во текот на 10 години, е професионален во електронски компоненти и производи за ин�

DEN 0.33
Ѕвездени Патеки Откритие Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува Новак
Ѕвездени Патеки Откритие Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува

Ѕвездени Патеки Дискавери Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува (Целосно Крварење) Автограм К

DEN 240.00