Врски со рамка од 24 x рибаи, галванизиран челик 150мм х 50мм x 2мм

Врски со рамка од 24 x рибаи, галванизиран челик 150мм х 50мм x 2мм

DEN 497.76

Новак

Достапно за нарачка

Големина : 150мм х 50мм x 2мм. Галванизиран челик. Металик сива. Ослободени од отпорни на опаѓање. Големина на пакетот : 24. Големина : 150мм x 50mm x 2mm. Галванизиран челик. Металик сива. Ослободени од отпорни на опаѓање. Големина на пакувања : 24. Грчеви со рамка за рибаил дизајниран да ги врзува brickидарите во дрва или brickидање во brickидари. Три дупки за фиксирање и завршен риболов. Галванизиран челик до BS EN 10142 (G275).

Избор на клиент

Bauxko 10 x 6 x 20 Gusseted поли торби, 3 мил, 25-пакет Новак
Bauxko 10 x 6 x 20 Gusseted поли торби, 3 мил, 25-пакет

Гусетирани поли торби Чантите се произведуваат од 100% девица Ги исполнува FDA и користените спецификации

DEN 1004.80
Hookit 900DZ HKIT CT DISC 900DZ, 5INXNH P180 J-W, PK250 Новак
Hookit 900DZ HKIT CT DISC 900DZ, 5INXNH P180 J-W, PK250

Hookit 900 DZ HKIT CT DISC 900 DZ, 5 INXNH P180 JW, PK250 Hookit 900 DZ HKIT CT DISC 900 DZ, 5 INXNH P180 JW, PK250 Hookit 900 DZ HKIT CT DISC 900 DZ, 5 INXNH P180 JW, PK250...

DEN 9350.72
Славини за мелење на кокод, 1/8-27 NPTF нишка H2, машина 3 алатка за навојување на завртки за завртки-, 1 парчиња Новак
Ние сме чувари на меморија 12x12 фото албум- јагода Новак
Ние сме чувари на меморија 12x12 фото албум- јагода

Дел од семејството : Овој стилски врзивно средство е само едно од многуте прекрасни производи за чување

DEN 527.84