Индиски Племенски Украс Корпа За Складирање Коцки Преклопливи Коцки За Складирање Водоотпорна Корпа За Играчки За Коцки Организаторски Канти За Детски Детски Пла

Индиски Племенски Украс Корпа За Складирање Коцки Преклопливи Коцки За Складирање Водоотпорна Корпа За Играчки За Коцки Организаторски

DEN 191.84

Новак

Достапно за нарачка

* * Повеќе ГОЛЕМИНИ : нашите кутии за складирање се достапни во два стила. Квадратната големина е 11, 02х11, 02х11, 02 инчи, а правоаголната големина е 15, 75х10, 63х6, 96 инчи. Лесно може да се вклопи во вашиот плакар, ракави, организатор за складирање коцки. Отворениот врв за лесен пристап до различни предмети. Совршен за секоја просторија и која било, направете го времето за чистење забавно и полесно. * * СТЕРИ МАТЕРИЈАЛ И МАЛА РАЧКА за НОСЕЊЕ : Овие кутии за складирање се изработени од 100% полиестер со Оксфордска ткаенина однадвор и засилени шевови на рабовите. Не е лесно за кинење, деформирање, силно и издржливо. со практична мала рачка за носење им олеснува и на децата и на возрасните да ја извлечат, едноставна, но функционална. * ● Преклоплив И ДРЖАЧ за држач : страничната табла за складирање што се преклопува го прифаќа дизајнот на средното сечење и преклопување и има вградена одвојлива долна плоча, која лесно може да се преклопи и складира кога не се користи, заштедувајќи простор. Отстранливата долна плоча обезбедува подобра поддршка по инсталацијата, така што не е лесно да се свитка и деформира. * * ОРГАНИЗИРАЊЕ И СКЛАДИРАЊЕ : мултифункционални кутии за складирање може да се користат за складирање играчки, книги, чорапи, облека, предмети за бебиња итн. Исто така, се користи за организирање и чување personal предмети, предмети за домаќинството, облека, материјали за миленичиња, украси за одмор и други коефициенти и краеви. Многу Погоден за гардероба, плакари, расадник, игротека, бања, спална соба, канцеларија и многу повеќе. * * ЛЕСНО ЧИСТЕЊЕ и ПРЕМИУМ УСЛУГА : надворешноста на овие кутии за складирање е изработена од Оксфордска ткаенина, која е водоотпорна и лесно се брише исчистете ја валканата со влажна крпа или крпа. Ние сме посветени да им обезбедиме на клиентите производи и услуги со најдобар квалитет, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не!. Корпата за Складирање емеливор е дизајнирана да го олесни организирањето и складирањето и забавата. Тоа ќе биде одлично решение за одржување на вашата детска соба уредна, исто така и за вашата канцеларија, дом и студентски дом уредни и потреби за складирање. СПЕЦИФИКАЦИЈА : ГОЛЕМИНА : Квадрат : 11, 02х11, 02х11, 02 Во Правоаголник : 15, 74х10, 62х6, 96 ВО МАТЕРИЈАЛ : 100% ПОЛИЕСТЕР ПАКЕТ ВКЛУЧУВААТ : 1 х КОЦКА ЗА Складирање КОРПА ФУНКЦИЈА : - Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и не е лесен за кинење. - Дизајнот на малата рачка им овозможува и на децата и на возрасните лесно да ги извлечат коцките за складирање деца. - Коцките за складирање што се преклопуваат може лесно да се преклопат за да заштедат простор кога не се користат. - Отстранливата долна плоча ја зајакнува поддршката, така што коцките за складирање можат да стојат независно и не е лесно да се наведнуваат и деформираат. - Лесен за чистење, надворешниот материјал Е оксфордска ткаенина, водоотпорен и лесен за бришење исчистете го валканото. - Уникатни и слатки отпечатоци од сите четири страни и бели внатре. АПЛИКАЦИЈА : - Може да се користи за чување играчки, материјали за бебиња, материјали за миленичиња, книги, облека, чорапи, personal предмети, предмети за домаќинството, сарафани за автомобили и други коефициенти и краеви. - Погоден за возрасни, деца, бебиња, момчиња, девојчиња, тинејџери, миленичиња итн. - Совршен за игротека, бања, канцеларија, дневна соба, детска соба, плакар, гардероба, полица за книги, кујна, спална соба итн.

Избор на клиент

Перлер Мушка Организатор Мали Контејнери За Складирање, 12 парчиња. Новак
Перлер Мушка Организатор Мали Контејнери За Складирање, 12 парчиња.

Вклучува (12) контејнери За складирање Перлер мушка Кантите за складирање монистра перлер се прилепуваа�

DEN 2.33
Кралските крстоносци Класик C5 uce 19 & 18 тркала за раб постави во прав обложена за кралски Енфилд Новак
ОЕМ Грејхил 78Ф02РАТ, Исклучете ГО НАТОПИ На Dpst 2 Подигнат Слајд 0.15 А 30vdc Компјутер Пинови 2000цикли 2.54 мм Преку Дупка Новак
нора стапчиња за јадење мајк 112762 Новак
нора стапчиња за јадење мајк 112762

Големина : Л 9,1 инчи (230 мм) Материјал : Природно дрво Земја на Потекло : Јапонија Машина за миење садовибез

DEN 2.67
Холовеј Спортска Домашна Јакна М Црно/Бело Новак
Холовеј Спортска Домашна Јакна М Црно/Бело

100% Полиестер Увезени Затворање на патент Машинско Перење Микрон поли школка, модерен и тивок, микронеги

DEN 569.60