Делта Славина 3 - Спреј Допир - Чиста Глава За Туширање, Венецијанска Бронзена РП34355РБ

Делта Славина 3 - Спреј Допир - Чиста Глава За Туширање, Венецијанска Бронзена РП34355РБ

DEN 1.00

Новак

Достапно за нарачка

ИНТЕНЗИВНО МОЌЕН. Потопете се во стабилниот, интензивно моќен спреј за целото тело со силни струи на вода за да ги задоволите сите ваши потреби за туширање. МАСАЖА АВИОНИ. Олеснете ги болните, уморни мускули со фокусирани, заживувачки млазници за масажа за крајно искуство со туширање. 3 МОЌНИ ОПЦИИ ЗА ПРСКАЊЕ. Поставките за спреј за глава за туширање вклучуваат спреј за цело тело, спреј за масажа и мек спреј за натопување. ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ. Делта туш главите Со Дупки За прскање Чисти На Допир ви овозможуваат брзо и лесно да го избришете таложењето на калциум и вар со допир на прст, така што нема потреба да впивате или користите хемиски средства за чистење. ДОЖИВОТНА ОГРАНИЧЕНА ГАРАНЦИЈА : можете да инсталирате со доверба, знаејќи дека оваа глава За туширање Делта е поддржана од Доживотната Ограничена Гаранција На Делта Славина.

Избор на клиент

Reskit RS48-0332-1/48 DO-335V PFEIL тркала поставени за авиони Новак
Reskit RS48-0332-1/48 DO-335V PFEIL тркала поставени за авиони

Производител : Reskit (Украина) Скала : 1 / 48 Материјал : смола Опис на комплетот : Необјавен, необјавен Состој�

DEN 809.60
Колумбија, женски Крусер Риџ Втори меки Новак
Колумбија, женски Крусер Риџ Втори меки

100% полиестер Увезени Затворање на патент Машината за миење Мека моќност : Овој активен патент има школк�

DEN 866.08
DiyThinker Јас сум паметен во Dream Art Deco Подарок мода фотографија монтажа рамка за сликарство десктоп 5x7 инчи Новак
DiyThinker Јас сум паметен во Dream Art Deco Подарок мода фотографија монтажа рамка за сликарство десктоп 5x7 инчи

Големина : одговара на 10,2 x 15,2 см (4 x 6 инчи) фотографии.; Вистината на големината на рамката (завршена голе�

DEN 415.84
Читач на бар -код, 2,4G безжична апликација Трајна скенер за баркод Лесно работење за продавница Новак
Читач на бар -код, 2,4G безжична апликација Трајна скенер за баркод Лесно работење за продавница

Безжична алатка : Под 2,4 G безжичен режим, скенерот за баркод овозможува долго растојание од менувачот до

DEN 2.00
Центарот на Рикссон обесени шарки за пивот, модел 370, внатрешни или надворешни врати до 3 '8 x 8' 6, боја: сатен хром Новак Попуст
Случај за усогласување на забите на Oumefar, лесна пластична кутија за пластична кутија за дневна употреба дома Новак
Морхичен хематит 20 парчиња прстени апсорбираат негативна енергија / 7,5 Сет на нараквица со магнетен хематит Новак Попуст