Кулиган ЦВ5-Ббс Филтер Кертриџ, 5 Микрон, Бело

Кулиган ЦВ5-Ббс Филтер Кертриџ, 5 Микрон, Бело

DEN 1123.20

Новак

Достапно за нарачка

Cw5 - BBS полипропиленска рана тешка касета за филтрирање работи во culligan модел HD-950 A системи за филтрирање на целата куќа. Се одликува со брзина на проток од 8 ГПМ и траење на филтерот од 4 месеци/16.000 галони (во зависност од употребата и условите на водата). Намалува : талог, ' рѓа, скала, нечистотија, груб песок, песок, ситен песок, дополнителен ситен песок и тиња. Совршен за станбени домови, помага да се заштитат апаратите и пердувите од талог и бигор. Домувањето HD-950 A е тестирано и сертифицирано со WQA против Nsf / ANSI Стандард 42 за безбедност на материјалите и структурен интегритет. Опис на производот Премиум Филтер ЗА Целата Куќа CW5-BBS За намалување на дополнителниот фин талог за да обезбеди видливо почиста вода што помага да се заштитат вашите апарати и ги одржува вашите славини слободно да течат. Од Производителот 5 Микрон Ниво 4 Тешки Целата Куќа Полипропилен Талог Филтер Кертриџ Намалува талог, ' рѓа, скала, нечистотија, груб песок, песок, парична казна песок, екстра парична казна песок и тиња. Капацитет од 16.000 галони 4 месечна просечна употреба.

Избор на клиент

16 Мл Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Гимнастик-Кембел Борбени Камили Новак
16 Мл Двоен Ѕид Вакуум Изолирани Гимнастик-Кембел Борбени Камили

Оваа вакуумска изолирана гимнастика од нерѓосувачки челик е совршена за уживање во пијалок во вашиот д�

DEN 3.00
Брзо Капаче Јасен Јавор Поликарбонат Колбе Корнер -500 Масовно Пакување Новак
Брзо Капаче Јасен Јавор Поликарбонат Колбе Корнер -500 Масовно Пакување

Ги прави фиоките за монтирање брзи и лесни Прави прилагодувања на монтирани фиоки лесно Тежина на пакет

DEN 2.67
Ѕвездени Патеки Откритие Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува Новак
Ѕвездени Патеки Откритие Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува

Ѕвездени Патеки Дискавери Сезона 1 Автограм Картичка Крис Оби како Т ' Кува (Целосно Крварење)...

DEN 240.00
Сојузнички Месинг Рм-24 Реми Колекција 2 Држач За Тоалетна Хартија По Ткиво, Античка Бронза Новак
Сојузнички Месинг Рм-24 Реми Колекција 2 Држач За Тоалетна Хартија По Ткиво, Античка Бронза

Изработени од најдобрите цврсти месинг материјали Скриен хардвер за монтирање на завртки лесно се инст

DEN 1670.72
ГЕДОР 20 Л 6 Приклучок 1/4, Долг 6 мм Новак
ГЕДОР 20 Л 6 Приклучок 1/4, Долг 6 мм

Акц ДО ДИН 3124, ИСО 27251 Квадратни диск како НА DIN 3120C 6.3, ISO 1174, со топката задржување на жлебот Рачно управув�

DEN 2.33
Женски Екипаж Брод Вратот Вратот Памук Графички Обична Блуза Маица За Дами Fall Лето К3 К3 Новак
Женски Екипаж Брод Вратот Вратот Памук Графички Обична Блуза Маица За Дами Fall Лето К3 К3

кошула со долги ракави женски женски кошули зимски елек со долги ракави за жени блузи за пливање женски

DEN 2.00
Давиту Степер Мотор-5 парчиња 23HS6403 CNC 23 Хибриден Степер Мотор 1.8 Степен 4-Олово 2.5 А Новак
Давиту Степер Мотор-5 парчиња 23HS6403 CNC 23 Хибриден Степер Мотор 1.8 Степен 4-Олово 2.5 А

Тековна / фаза : 2.5 А вртежен момент На Држење : 110 N.cm Агол На Чекор( степени) : 1,8 степени Фаза : 2 Број на мод

DEN 2.00
Работна Вежба, 5,10 мм, Карбид Новак
Работна Вежба, 5,10 мм, Карбид

Категорија : Обработка Дупчење и Правење Дупки Категорија : Обработка Дупчење и Правење Дупки...

DEN 2.00
2 ПАРЧИЊА Голем Домашен Сладок Домашен Знак 32х14 Инчи Новак
2 ПАРЧИЊА Голем Домашен Сладок Домашен Знак 32х14 Инчи

Ќе Добиете Парче висококвалитетен преклопен домашен сладок домашен знак декор, кој доаѓа со прекрасен �

DEN 1.00